Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

 

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2801 Resultaten
Kavel: 1

Bloedkoraal armband 4 rij

Resultaat: 250 EUR

Armband gemaakt van 4 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waarop 3 bloedkoralen. L.19 cm.
Met veiligheidsketting.


Kavel: 2

Oorstekers GG/bloedkoraal

Resultaat: 125 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ca. 2.4 gr.


Kavel: 3

Oorstekers GG bloedkoraal

Startprijs 85 EUR

Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.


Kavel: 4

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG

Startprijs 250 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.


Kavel: 5

Ring GG bloedkoraal

Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.


Kavel: 6

Flesje, goudschaafsels

Resultaat: 40 EUR

Hanger GG 585/000 in de vorm van een flesje waarin goudschaafsel. L.3 cm.


Kavel: 7

Gouden broche, 2 brilj.

Resultaat: 60 EUR

Broche GG bezet met 2 roosdiamantjes L.4 cm.ca. 3.7 gr.


Kavel: 8

Parelcollier

Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooi collier van 3 rijen kweekparel waaraan een tussenstuk GG 750/000 bezet met briljant ca.2.18 crt
TW/VVSI, sluiting GG 585/000. L.37 cm.(Met aankoop certificaat van DM.20.117.-)


Kavel: 9

Armband

Startprijs 350 EUR

Parelarmband van 3 rijen kweekparel(Schoeffel) sluiting GG/WG 750/000 bezet met briljant ca.0.30 crt W/SI,
L.19 cm., (Met aankoop certificaat DM.3992.-)


Kavel: 10

Oorbellen

Geen vanafprijs

Oorclips bezet met een parel.


Kavel: 11

Hanger zilver verg.onyx

Startprijs 25 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.


Kavel: 12

Ring WG, briljant

Startprijs 80 EUR

Ring WG bezet met 3 briljantjes ø 53


Kavel: 13

Zilveren dekseldoos

Resultaat: 150 EUR

Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....


Kavel: 14

Ruitkristallen flacon, zilv. dop

Resultaat: 95 EUR

Ruitgeslepen kristallen bolvormige flacon met zilveren dop en hals 925/000 11xø8cm. Cond.: U


Kavel: 15

Zilveren asbak

Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren asbak met voorstelling van de nachtwacht, jaarletter M: 1922, MT: A.C. v. Orden Haarlem 835/000 ca. 227gr. ø16cm. Cond.: U


Kavel: 16

Parelstreng zilv. slot

Startprijs 80 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.


Kavel: 17

Zilv. ketel op standaard

Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder mooi Hollands zilveren 835/000 bouilloire, op 4 balpoten,met acanthusblad motief en opengewerkte parelrand op ketel. MT.:J.M.van Kempen, Voorschoten, 1858-1924, ca. 1457 gr. Cond.:U


Kavel: 18

Zilveren miniatuur, molen

Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U


Kavel: 19

Bestek

Resultaat: 85 EUR

12 Persoons dessertcouverts met zilveren heften bewerkt met druivenranken. Cond.:G


Kavel: 20

Christian Dior, double

Resultaat: 50 EUR

Choker en armband, Christian Dior, Double, L. 40 en 20 cm.


Kavel: 21

Zilveren dolk

Resultaat: 150 EUR

Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G


Kavel: 22

Opengezaagde broodmans

Startprijs 875 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand 925/000 ca. 813gr. 33x20cm. Cond.: U


Kavel: 23

Zilveren tafelmes

Startprijs 300 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelmes met pistoolheft, voorzien van handgravures en ruiter te paard. Midden 18e eeuw L.: 23cm. Cond.: G


Kavel: 24

Kristallen coupe, zilv. voet + lepel

Startprijs 80 EUR

Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G