Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt
Resultaat: 7.000 EUR

Groot fijn handgeknoopt tapijt Bouchara Tekke 19e-20e eeuw 224x193cm. Cond.: G

Tapijt + Wandtapijt
Resultaat: 225 EUR

Oud handgeknoopt tapijt en kamelenzak. Tapijt is vermaakt tot wandkleed 110x160cm. en 60x45cm.

Zilveren 25 Gulden 1973 Ned. Antillen
Resultaat: 20 EUR

25 Gulden uit 1973 Nederlandse Antillen in Proof verpakking 925/000 42gr.

Gouden 10 Gulden 1897
Resultaat: 180 EUR

Gouden munt van 10 gulden uit 1897 Wilhelmina, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.

Gouden 10 Gulden 1875
Resultaat: 180 EUR

Gouden munt van 10 gulden uit 1875 Willem III, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.

10 Zilveren rijksdaalders Nederland
Resultaat: 80 EUR

Tien munten van 2,5G uit; 1959, 1960(6x), 1962(3x). Munten varieren van gebruikte tot goede staat.

12 Zilveren munten van 1 Gulden
Resultaat: 30 EUR

Twaalf zilveren munten van 1 Gulden uit; 1954, 1955 (3x)1956(2x), 1957(2x), 1958, 1965, 1966, 1967. Munten zijn in redelijk tot goede staat.

Gouden 4 Dukaat Oostenrijk
Resultaat: 400 EUR

Gouden munt van 4 dukaat Oostenrijk uit 1915 (herslag, beleggingsmunt). Voorzijde: Frans Joseph I naar rechts , achterzijde: wapen Oostenrijk dubbelkoppige adelaar. ø40mm. Gewicht ca. 13,96gr. Gehalte...

Meerschuimpijp
Resultaat: 25 EUR

Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G

2 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Hollandse bijbeltjes ca. 1900 met zilveren sloten en originele lederen band. (1 Beschadigd) 14x6,5x9cm. en 12,5x3x9cm. Cond.: G

Ring GG diamanten
Resultaat: 185 EUR

Ring GG 585/000 bezet met diamantjes. ø57, ca. 3 gr.

Oorstekers zilv/div.stenen
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met granaat,blauwtopaas,citrien,amethist en peridot.

Petrus Regout servies
Resultaat: 800 EUR

Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...

2 Riddertegels
Resultaat: 2.200 EUR

Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...

Droste kan
Resultaat: 25 EUR

Oude Droste cacao porseleinen schenkkan in zeer goede staat. Collectors item 25x21x15cm. Cond.:U

Secretaire
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...

Mahonie meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G

Frans bankje
Resultaat: 60 EUR

Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G

V.O.C. Kist
Resultaat: 230 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Art Deco tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten Art Deco tafelklok ca. 1920 met Junghans uurwerk. Wijzerplaat van koper en prachtig gestyleerd 23x29x12,5cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk met slagwerk. In zeer goede staat met facetgeslepen glas 25x31x12cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 25 EUR

Oude Art Deco pendule ca. 1930 met Westminster gongslag in zeer goede staat 23x35x12cm. Cond.: G

Zilveren munt 4R, 1846
Resultaat: 45 EUR

Zilveren munt van 4R (Sp.) uit 1846. met opschrift "OSCAR SVERIGES NORR.GOTH VENT.KONUNG" Munt is in redelijke conditie.

Kavel van 3 munten 1824, 1857 en 1862
Resultaat: 45 EUR

1x Munt van "One Shilling" uit 1842, munt is in redelijke conditie. 1x Munt van 16 Skilling uit 1857 in redelijke conditie. 1x Munt van 1/4 FL uit 1862, Oostenrijk in redelijke conditie.