Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorbellen
Geen vanafprijs

Oorclips bezet met een parel.

Set met amethist
Geen vanafprijs

Ketting waaraan 2 amethist kogels en bijpassende oorstekers

Oorhangers zilv.verg/robijn
Geen vanafprijs

Oorhangers zilver 925/000 verguld bezet met een robijn.

Parelketting, WG slot
Geen vanafprijs

Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.

Dameshorloge, double
Geen vanafprijs

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Parel-oorstekers, 3 sets
Geen vanafprijs

3 Stel parel-oorstekers, zilver 925/000 met kweekparels.

Broche
Geen vanafprijs

Broche Djokja zilver. mooi opengewerkt, met in het midden een groene steen. ø 4cm.ca. 9.1 gr.

Ring bergkristal
Geen vanafprijs

Ring van bergkristal, ø 55

Set "vliegende parels"
Geen vanafprijs

Sieraden set "Vliegende parels"bestaande uit oorstekers zilver 925/000, ring en ketting L. 45 cm. sluiting zilver 925/000.

Cilinderhorloge
Resultaat: 20 EUR

Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.

Ring zilv./rutielkwarts
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts,ø 58, ca. 7.25 gr.

Ring zilv./verg. rookkwarts/zirk.
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een rookkwarts en zirkonia. ø 54

Zilv. ketting + hanger
Geen vanafprijs

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Armband bergkristal/toermalijn
Geen vanafprijs

Armband van bergkristal en toermalijn,16 mm. op elastiek

Onyx armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van gefacceteerde onyx, op elastiek,

Armband witte schuim koraal
Resultaat: 15 EUR

Armband op elastiek van witte schuim koraal.

Metalen sleutelhorloge
Resultaat: 30 EUR

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Schilderij
Geen vanafprijs

v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 20 EUR

F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G

M. Muller, landschap
Resultaat: 15 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

Meerschuimpijp
Resultaat: 25 EUR

Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G

Pijp
Resultaat: 25 EUR

Tabakspijp 19e eeuw ingelegd met parelmoer en porseleinen kop beschilderd met landschap 70x8x4cm. Cond.: G