Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

 

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1387 Resultaten
Kavel: 4000

Cilinder bureau

Resultaat: 11.000 EUR

Bijzonder mahoniehouten Louis Quinze Frans cilinderbureau ca. 1870 met intarsia (inlegwerk) op de cilinder waarin 3 putto's op een geit zijn verwerkt. Verder voorzien van origineel bronzen beslag. Hek...


Kavel: 4004

Kabinet

Resultaat: 7.500 EUR

Kast


Kavel: 4503

Perzisch tapijt

Resultaat: 7.000 EUR

Groot fijn handgeknoopt tapijt Bouchara Tekke 19e-20e eeuw 224x193cm. Cond.: G


Kavel: 1043

Oene Romkes de Jongh

Resultaat: 3.100 EUR

Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G


Kavel: 3509

Engelse staande klok

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam kapitaal Engels staand horloge in mahoniehouten kast. Uurwerk met bronzen wijzerplaat, gesigneerd William Hawson ca. 1770. Uurwerk met maanstand, centrale datumaanwijzer en secondenaanduiding...


Kavel: 4003

Louis Seize commode ca. 1800

Resultaat: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...


Kavel: 6178

2 Riddertegels

Resultaat: 2.200 EUR

Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...


Kavel: 6005

Meissen figuur

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...


Kavel: 4007

Frankfurter wellenschrank

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkast (Wellenschrank) ca. 1750 omgeving Frankfurt, Hessen. Origineel slot, sleutel en rugwand. Bolpoten van latere datum. Oudere restauratie in goede staat 199x183x71cm. Cond.: G


Kavel: 1057

Schilderij, Larens interieur

Resultaat: 1.600 EUR

Oil on canvas, woman by fire 130x80cm.


Kavel: 6302

3 Tegels, 17e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade


Kavel: 3624

Eiken tafelklok

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G


Kavel: 6029

Chinese lekschotel

Resultaat: 1.300 EUR

Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G


Kavel: 113

2 Zilv. kandelaars

Resultaat: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U


Kavel: 1328

Anthony van Dyck, gravure

Resultaat: 1.100 EUR

Anthony van Dyck(1599 - 1651 Vlaanderen), gravure op papier, Fransicus Snyders, Atn. van Dyck pinxit et fecit aquaforti. Met watermerk en verzamelaarsstempel 25x16,3cm. Cond.: R


Kavel: 5001

Bronzen beeld, Hussmann

Resultaat: 1.100 EUR

"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G


Kavel: 1005

Japans interieur, J.C.P. Houthuesen

Resultaat: 1.050 EUR

J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G


Kavel: 3581

Vuurvergulde pendule

Resultaat: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde Empire pendule ca. 1810 met als voorstelling een dame met harp, muziekboek en een snaarinstrument. Gehel voorzijde is gedetailleerd uitgewerkt met putto, boekenplanken etc. Gesi...


Kavel: 1234

A.M. Geyp

Resultaat: 900 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G


Kavel: 4027

Eiken broodkast, intarsia

Resultaat: 900 EUR

Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...


Kavel: 4086

Spinet

Resultaat: 900 EUR

Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G


Kavel: 1022

Schilderij, F. van Kregten

Resultaat: 850 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G


Kavel: 4017

4-Delig notenhouten bankstel

Resultaat: 850 EUR

Notenhouten 4-delige zitgroep, Grunderzeit Duitsland ca. 1890. Prachtig uitgewerkt met dolfijnkoppen en rode velours bekleding in zeer goede staat. Bestaande uit een zitbank (105x142x83cm.), 2 Fauteui...


Kavel: 4201

Franse vitrine

Resultaat: 850 EUR

Antieke kast, eiken met notenhout,Frankrijk, bestaande uit twee periodes,18e en 19e eeuw, met lade,rijk gestoken deuren, 230x137x57 cm., Cond.:R