Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Cilinder bureau
Resultaat: 11.000 EUR

Bijzonder mahoniehouten Louis Quinze Frans cilinderbureau ca. 1870 met intarsia (inlegwerk) op de cilinder waarin 3 putto's op een geit zijn verwerkt. Verder voorzien van origineel bronzen beslag. Hek...

Kabinet
Resultaat: 7.500 EUR

Kast

Perzisch tapijt
Resultaat: 7.000 EUR

Groot fijn handgeknoopt tapijt Bouchara Tekke 19e-20e eeuw 224x193cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Resultaat: 3.100 EUR

Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam kapitaal Engels staand horloge in mahoniehouten kast. Uurwerk met bronzen wijzerplaat, gesigneerd William Hawson ca. 1770. Uurwerk met maanstand, centrale datumaanwijzer en secondenaanduiding...

Louis Seize commode ca. 1800
Resultaat: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...

2 Riddertegels
Resultaat: 2.200 EUR

Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...

Meissen figuur
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...

Frankfurter wellenschrank
Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkast (Wellenschrank) ca. 1750 omgeving Frankfurt, Hessen. Origineel slot, sleutel en rugwand. Bolpoten van latere datum. Oudere restauratie in goede staat 199x183x71cm. Cond.: G

Schilderij, Larens interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Oil on canvas, woman by fire 130x80cm.

3 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade

Eiken tafelklok
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G

Chinese lekschotel
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U

Anthony van Dyck, gravure
Resultaat: 1.100 EUR

Anthony van Dyck(1599 - 1651 Vlaanderen), gravure op papier, Fransicus Snyders, Atn. van Dyck pinxit et fecit aquaforti. Met watermerk en verzamelaarsstempel 25x16,3cm. Cond.: R

Bronzen beeld, Hussmann
Resultaat: 1.100 EUR

"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G

Japans interieur, J.C.P. Houthuesen
Resultaat: 1.050 EUR

J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde Empire pendule ca. 1810 met als voorstelling een dame met harp, muziekboek en een snaarinstrument. Gehel voorzijde is gedetailleerd uitgewerkt met putto, boekenplanken etc. Gesi...

A.M. Geyp
Resultaat: 900 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G

Eiken broodkast, intarsia
Resultaat: 900 EUR

Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...

Spinet
Resultaat: 900 EUR

Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 850 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G

4-Delig notenhouten bankstel
Resultaat: 850 EUR

Notenhouten 4-delige zitgroep, Grunderzeit Duitsland ca. 1890. Prachtig uitgewerkt met dolfijnkoppen en rode velours bekleding in zeer goede staat. Bestaande uit een zitbank (105x142x83cm.), 2 Fauteui...

Franse vitrine
Resultaat: 850 EUR

Antieke kast, eiken met notenhout,Frankrijk, bestaande uit twee periodes,18e en 19e eeuw, met lade,rijk gestoken deuren, 230x137x57 cm., Cond.:R

Boulle klok
Resultaat: 800 EUR

Grote Franse pendule 2e helft 20e eeuw. Rijk bewerkt met vuurvergulde bronzen ornamenten. Schildpad motief met koper inlegwerk (Boulle). 3-Gaats uurwerk met Westminster slag en emaille cartouches. De ...

9-Tegel tableau
Resultaat: 800 EUR

Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)

Petrus Regout servies
Resultaat: 800 EUR

Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...

Parelcollier
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooi collier van 3 rijen kweekparel waaraan een tussenstuk GG 750/000 bezet met briljant ca.2.18 crt
TW/VVSI, sluiting GG 585/000. L.37 cm.(Met aankoop certificaat van DM.20.117.-)

Schilderij, A.J. Zwart
Resultaat: 750 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, Chinese kom en vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G

Halve helm
Resultaat: 750 EUR

Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G

4 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Vier Hollandse polychrome tegels 17e-18e eeuw met als voorstelling de appeltjes van oranje in korf. 1 Tegel is gerestaureerd 1x13x13cm., .(lichte randschades)

Mondriaan
Resultaat: 700 EUR

Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U

Partnerdesk met leer
Resultaat: 700 EUR

Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U

W.J.P. van de Does
Resultaat: 690 EUR

Willem Jan Pieter van der Does (Rotterdam 1889 - 1966 Zeist), olieverf op paneel, Oosters havengezicht met stoomboot en vissersboten met figuren 43x31cm. Cond.: G

Walter Williams
Resultaat: 675 EUR

Walter Williams (1835-1906 Engeland) olieverf op paneel, figuren bij een rotsachtige kust. 20.5x30 cm., Cond.:G

Dameshorloge WG, le Coultre
Resultaat: 650 EUR

Damesarmband horloge WG 750/000, Jeager Le Coultre, met milanese band, handopwinding. L. 17 cm.,Goudgewicht 28.8 gr.

Evert Moll
Resultaat: 650 EUR

Evert Moll,(Voorburg 1878-Den Haag 1955) olieverf op paneel, havengezicht met driemaster, 19x25 cm.,Cond.:G

Dekenkist
Resultaat: 620 EUR

Hollandse eikenhouten dekenkist staand op bolpoten 1e helft 18e eeuw. Rijk gestoken aan de voorzijde met figuren. Origineel beslag,sleutel en slot. 76x122x54cm. Cond.: G

Empire hanglamp, 2e periode
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Cartelklok ca. 1920
Resultaat: 600 EUR

Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, K.L. Meyer
Resultaat: 600 EUR

Bronzen figuur van een staande man met stuur in de hand op marmeren sokkel, "K.L. Meier" 54x25x15cm.

6 Chinese borden
Resultaat: 600 EUR

Zes Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe borden met peroxide randen. Decor van 2 figuren, 4 borden met een haarscheur en 1 bord waarvan een stuk gelijmd is, lichte randschades Cond.: G

Aardewerken 2-deurs kastje
Resultaat: 600 EUR

Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast ca. 1900. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Gebr. Tichelaar) Holland. Waarschijnlijk beschild...

Grunder kast
Resultaat: 550 EUR

Grote notenhouten Grunderzeit kast met zuilen. Mooi uitgewerkt met snijwerk, brede koplijst en lade. Origineel beslag en slot, Duitsland 1880 in zeer goede staat 210x130x72cm. Cond.: U

Vitrine 1830-1840 met inlegwerk
Resultaat: 550 EUR

Duitse notenhout gefineerde laat biedermeier vitrinekast met 3-zijdig glas en prachtig inlegwerk. Tevens bandinleg aan de zijkanten. In prachtige originele ongerestaureerde staat 160x90x47cm. Cond.: G

2-Delig Zilv. theeservies
Resultaat: 500 EUR

Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G

H. Klinkhamer
Resultaat: 500 EUR

Henk Klinkhamer (Leiden 1952 - ), acryl op linnen, "Sailing Horses, Klinkhamer 1998" 85x85cm. Cond.: U

Complete serie zilv. euro munten
Resultaat: 500 EUR

Complete serie van 48 Zilveren munten in cassettes inclusief en map met documentatie en beschrijvingen per munt. De collectie is een uitgifte van E.D.J. van Roekel B.V., Huizen. De munten hebben gezam...