Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse staande klok
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam kapitaal Engels staand horloge in mahoniehouten kast. Uurwerk met bronzen wijzerplaat, gesigneerd William Hawson ca. 1770. Uurwerk met maanstand, centrale datumaanwijzer en secondenaanduiding...

Eiken tafelklok
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde Empire pendule ca. 1810 met als voorstelling een dame met harp, muziekboek en een snaarinstrument. Gehel voorzijde is gedetailleerd uitgewerkt met putto, boekenplanken etc. Gesi...

Boulle klok
Resultaat: 800 EUR

Grote Franse pendule 2e helft 20e eeuw. Rijk bewerkt met vuurvergulde bronzen ornamenten. Schildpad motief met koper inlegwerk (Boulle). 3-Gaats uurwerk met Westminster slag en emaille cartouches. De ...

Cartelklok ca. 1920
Resultaat: 600 EUR

Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G

Tafelklok ca. 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok, rijkelijk bewerkt met bronzen ornamenten. Uurwerk gesigneerd Saphard + Vignon Horlogerie Paris.Wijzerplaat bestaat uit porseleinen cartouches. Uurwerk nagekeken ...

Porseleinen pendulestel
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder rijk uitgevoerd 3-delig Frans pendulestel ca. 1880. Beschilderd porselein en gebrand met bloemen en rocailles. Vuurvergulde voeten en mooi messing sierwerk. Klok loopt 49x33x18cm. en 62x30x3...

Regelateur K & C Freiburg
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere grote Duitse notenhouten regelateur, gemerkt K en C Freiburg Silesi. Uurwerk met secondenaanduiding en 2 gewichten. Klok is meest compleet met torens etc 160x57x21cm. Cond.: G

Bronzen pendule
Resultaat: 400 EUR

Zeer aparte bronzen pendule, deels verzilverd en rijk bewerkt met pauw, leeuwepoten, leeuwenkoppen en kettingen. 8-Daags uurwerk. Hetzelfde soort pendule heeft ooit op het bureau gestaan van Keizer Wi...

Frans pendulestel
Resultaat: 400 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880 van groen onyx met bronzen ornamentuur en 5-lichts kandelaars. Achtdaags uurwerk en wit geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x24x14cm. en 43x14x14cm. Cond...

Longcase staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...

Staande klok, Frans
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse staande comtoise klok met origineel beschilderde kast ca. 1880. Met harpslinger en bel 232x50x25cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 380 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule onder glazen stolp. Voorstelling van een jonge vrouw met koren, Emaille wijzerplaat ca. 1850 in zeer goede staat. Mooie ornamenten 43x32x19cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 350 EUR

Friese stoelklok 18e-19e eeuw met origineel tinwerk. Meerminnen van latere datum. Compleet met gewichten 76x43x26cm. Cond.: G

Bouille klok ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G

Plated pendule ca. 1900
Resultaat: 350 EUR

Aparte plated pendule ca. 1900 staand op 4 zuilen. Fijn uitgewerkte wijzerplaat met bloemen. Slinger afbeeldend een vrouwenhoofd. Zijkanten met leeuwekoppen. In uitstekende werkende staat 28x13x7cm. C...

Friese wandklok (kantoortje)
Resultaat: 350 EUR

Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G

Tandenstoker pendule
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame tandenstoker pendule met messing kast staand op dunne 6-kantige zuilen. De klok zakt naar beneden langs deze zuilen door mechaniek ca. 1920. 26x11x5cm. Cond.: G

Klok onder stolp
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule onder glazen stolp ca. 1860 met rijke versiering en dame met schort. Compositie metaal met onyx. Emaille wijzerplaat (in goede staat). 61x39x18cm. Cond.: G

Pendule, ruiter te paard
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...

Reiswekker
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Resultaat: 300 EUR

Aparte Franse pendule ca. 1890 met marmeren voet. Voorstelling van een vrouw bij rotsachtige waterval. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat. Compositie metaal gepatineerd 42x25x10cm. Cond.: G

Franse pendule, 4 zuilen
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule met 4 zuilen ca. 1890 van okerkleurig marmer met bronzen leeuw. Witte emaille wijzerplaat met compensatieslinger in zeer goede staat 40x28x14cm. Cond.: G

Engelse klok, snek
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Engelse pubtafelklok met snekuurwerk, gemerkt "Greenwich Time" in goede staat 50x46x18cm. Cond.: G