Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Cilinder bureau
Resultaat: 11.000 EUR

Bijzonder mahoniehouten Louis Quinze Frans cilinderbureau ca. 1870 met intarsia (inlegwerk) op de cilinder waarin 3 putto's op een geit zijn verwerkt. Verder voorzien van origineel bronzen beslag. Hek...

Kabinet
Resultaat: 7.500 EUR

Kast

Louis Seize commode ca. 1800
Resultaat: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...

Frankfurter wellenschrank
Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkast (Wellenschrank) ca. 1750 omgeving Frankfurt, Hessen. Origineel slot, sleutel en rugwand. Bolpoten van latere datum. Oudere restauratie in goede staat 199x183x71cm. Cond.: G

Eiken broodkast, intarsia
Resultaat: 900 EUR

Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...

Spinet
Resultaat: 900 EUR

Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G

4-Delig notenhouten bankstel
Resultaat: 850 EUR

Notenhouten 4-delige zitgroep, Grunderzeit Duitsland ca. 1890. Prachtig uitgewerkt met dolfijnkoppen en rode velours bekleding in zeer goede staat. Bestaande uit een zitbank (105x142x83cm.), 2 Fauteui...

Franse vitrine
Resultaat: 850 EUR

Antieke kast, eiken met notenhout,Frankrijk, bestaande uit twee periodes,18e en 19e eeuw, met lade,rijk gestoken deuren, 230x137x57 cm., Cond.:R

Partnerdesk met leer
Resultaat: 700 EUR

Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U

Dekenkist
Resultaat: 620 EUR

Hollandse eikenhouten dekenkist staand op bolpoten 1e helft 18e eeuw. Rijk gestoken aan de voorzijde met figuren. Origineel beslag,sleutel en slot. 76x122x54cm. Cond.: G

Grunder kast
Resultaat: 550 EUR

Grote notenhouten Grunderzeit kast met zuilen. Mooi uitgewerkt met snijwerk, brede koplijst en lade. Origineel beslag en slot, Duitsland 1880 in zeer goede staat 210x130x72cm. Cond.: U

Vitrine 1830-1840 met inlegwerk
Resultaat: 550 EUR

Duitse notenhout gefineerde laat biedermeier vitrinekast met 3-zijdig glas en prachtig inlegwerk. Tevens bandinleg aan de zijkanten. In prachtige originele ongerestaureerde staat 160x90x47cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 500 EUR

Bijzondere oude gebombeerde gefineerde commode in Louis Quinze stijl met marmeren blad. Imposante massief bronzen ornamenten in de vorm van bronzen poten, hofdames, leeuwekoppen en guirlandes.2e Helft...

Commode, brons, marmeren blad
Resultaat: 475 EUR

Commode in Franse stijl, rondom beslagen met vergulde bronzen ornamentuur, bronzen zuilen etc. Voorzijde met 1 deur en 1 lade. beide zijkanten met vitrine etage-gedeeeltes met spiegels. Voorzien van g...

Eiken notariskast
Resultaat: 450 EUR

Grote eikenhouten Hollandse driedeurs notariskast met binnenwerk ( lades en vakverdeling op alfabet) ca.1890. Sierwerk op de lijsten 228x207x42 cm. Cond.:G

Bureau
Resultaat: 450 EUR

Heren schrijfbureau op leeuwepoten ca. 1930 Duitsland. Gemaakt van eikenhout met wortelnoten. 1 Lade, 2 deuren met daarachter archieflades. Het meubel verkeerd in goede algemene staat 79x173x79cm. Con...

Secretaire
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...

Bureau, brons beslag
Resultaat: 380 EUR

Aparte Franse Louis Quinze stijl dames schrijfsecretaire ca. 1930 met band inlegwerk. Noten met wortelnoten fineer (ook zijkanten). Prachtig bronzen beslag (ook op de poten), in goede ongerstaureerde ...

Vuren hoekkast, rond
Resultaat: 350 EUR

Halfronde hoekkast 19e eeuw van geloogd vurenhout in redelijke staat met 4 deuren en 2 lades 205x71x63cm. Cond.: R

Antieke grenen tafel
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Duitse grenen boerentafel staand op 6 taps toelopende poten. Breed blad met aan beide zijden een lade. De tafel bevindt zich in originele staat (oude bierlak), 220x105...

6 Eiken stoelen met snijwerk
Resultaat: 350 EUR

Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 325 EUR

Oude Hollandse kussenkast van eikenhout met pallisander. Versierd met ranken en leeuwekoppen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 190x180x67cm. Cond.: U

Eiken armleunstoel
Resultaat: 325 EUR

Eikenhouten barok-stijl stoel ca. 1880 met bewerkte lederen zitting en rugleuning, onderling verbonden poten en voorzien van houtsnijwerk met putto gezichten. Leder is bijzonder mooi bewerkt met wapen...

Vitrinekast rococo
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten vitrine kast, drie zijden glas, rococo stijl, ca.1880, mooie uitgesneden kroon, origineel beslag en sleutel. 188x94x40 cm., Cond.:G