Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Likeurset met karaf
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Amsterdamse school likeurset van Jaap Gidding (1887 - 1955) (Gewerkt bij Copier Leerdam). 6-Delig; 1 Karaf 22xø13cm. en 5 likeurglazen 4xø5,5cm. Stop is niet origineel

Jugendstil glazen vaas
Resultaat: 260 EUR

Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G

Romeins glas, 3e-4e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Prachtig Romein glazen vaasje (zalfflesje) met 5 lussen in zeer goede staat, 3e-4e eeuw? 5,5x4,5cm. Cond.: G

Copier Leerdam, karafset
Resultaat: 100 EUR

Copier Leerdam karaf met twee glazen en bakeliet tablet 2e helft 20e eeuw (origineel 4-delig) 16xø23cm. Cond.: G

2 Romeinse glazen
Resultaat: 100 EUR

Prachtige Romeinse glazen vijzel met glazen stamper in zeer goede staat 3e-4e eeuw? 5,5xø9cm. en 10,3xø2,5cm. Cond.: G

Drinkkommetje en zalfflesje

6 Kristallen roemers
Resultaat: 70 EUR

Zes oude kristallen tweekleurige wijnglazen. Gegraveerd met wijnranken op het glas 20e eeuw. 1 Glas met chip 20xø6cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G

Mondgeblazen pijpvaas
Resultaat: 60 EUR

Oude mondgeblazen pijpvaas van Royal leerdam 20e eeuw, wit met oranje 39xø9cm. Cond.: G

4-Delig ruitkristal set
Resultaat: 50 EUR

Hollands ruitkristallen set ca. 1900. 4-Delige tafelset bestaand uit; 1 onderschotel, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Licht beschadigd, enkele chips 29x15x10cm. Cond.:R

Geëtste ruit
Resultaat: 50 EUR

Groot oud gegraveerd venster met als afbeelding een pauw in een boom. Fijn uitgewerkt 20e eeuw 58x88cm. Cond.: G

Glazen schaal, Copier
Resultaat: 50 EUR

Grote glazen Copier Leerdam schaal (brons-bruinkleurig) 20e eeuw met tin-cracele in goede staat ø 33,5cm. Cond.: G

Geslepen kaasstolp
Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G

Kunstglazen vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote moderne vaas 2e helft 20e eeuw, mogelijk Murano glass-fusing 33xø17cm. Cond.: G

7 Delen ruitkristal
Resultaat: 40 EUR

7 Delen 19e eeuwse Hollands ruitkristal bestaand uit; 6 petit-four schaaltjes (ø12cm.) en 1 grote schaal (ø27cm.), enkele chips Cond.: R

3 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Drie kristallen karaffen 20e eeuw met slijpsel in goede staat. 29xø11cm., 19xø11cm. en 15xø8cm. Cond.: G

Schenkvaas, Copier
Resultaat: 40 EUR

Grote Copier Leerdam schenkkaraf blauw-groen 20e eeuw in zeer goede staat 10x19xø15cm. Cond.: U

5 Vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf Millefiori vaasjes in Murano stijl 2e helft 20e eeuw. Amforavormig en verschillende kleuren H.: 13cm. Cond.: G

Kristalglazen schaal
Resultaat: 35 EUR

Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met floraal silveroverlay 925/000. Rand is geschulpt ø28cm. Cond.: G

Kristallen aanbiedschaal
Resultaat: 35 EUR

Amerikaans kristallen glazen aanbiedschaal 20e eeuw, gedecoreerd met floraal silveroverlay. 925/000 ø31cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G

Kristallen schaal
Resultaat: 35 EUR

Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met silveroverlay met floraal decor 20e eeuw, ø27cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk, overlay
Resultaat: 30 EUR

Twee delen glaswerk Overlay zilver en overlay goud 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje met zilveroverlay, voorstellend Venetië. 1x Vaas goudoverlay, voorstelling met druivenranken 17xø6cm. en 15xø12,5cm. Con...

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glas waarvan de schaal gemerkt is "Eisch". De 2 karaffen zijn ongemerkt. Alle delen zijn blauw-groen van kleur 2e helft 20e eeuw Cond.: G

2 Kristallen dekselpotjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R