Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Hussmann
Resultaat: 1.100 EUR

"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, K.L. Meyer
Resultaat: 600 EUR

Bronzen figuur van een staande man met stuur in de hand op marmeren sokkel, "K.L. Meier" 54x25x15cm.

Bronzen beeld, Ant. Nelson
Resultaat: 450 EUR

Ant. Nelson 1849 België,bronzen figuur met pikhouweel (mooie patina) "Le Labeur par A. Nelson" 54x15x19cm. Cond.: G

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 400 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 300 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 250 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen kalkoen
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Bronzen figuur, Mata Hari
Resultaat: 170 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Bronzen kalkoen
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Bronzen buste
Resultaat: 160 EUR

Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G

Bronzen vrouwenbuste
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G

Bronzen beer, Schwarzwald
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beer 20e eeuw, fijn uitgewerkt met mooie patina 10,5x21x10cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 150 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.

Bronzen figuur, Mata Hari
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Terracotta borstbeeld
Resultaat: 130 EUR

J. Donnuisse (Nr. 2324) ca. 1920. Keramisch beschilderde Art Deco figuur op marmeren voet voorstellend een vrouwenportret met windhond. In zeer goede staat 28x22x9,5cm. Cond.: G

Bronzen ruiter te paard
Resultaat: 130 EUR

Groot bronzen beel dvan een ridder met harnas te paard 20e eeuw op marmeren sokkel. Naar Marochetti in zeer goede staat 50x34x6,5cm. Cond.: U

Bronzen ruiter
Resultaat: 130 EUR

Groot bronzen beeld op bronzen voet van een ruiter met geweer en adelaar op zijn arm. Naar Fratin 62x40x16cm. Cond.: U

Bronzen zwemster
Resultaat: 125 EUR

Groot bronzen figuur van een zwemster in badkleding staand op een rots, 21e eeuw 70x39x18cm. Cond.: G

Bronzen faun
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet voorstellend een faun met zijn kinderen. Gesigneerd Clodion. 21e Eeuw 35xø22cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G

Bronzen havik
Resultaat: 120 EUR

Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G

Bronzen beer met bizon
Resultaat: 115 EUR

Groot bronzen beeld op marmeren voet, voorstellend een Grizzly-beer in gevecht met een bizon. Gesigneerd Barye 21e eeuw 22x49x17cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 115 EUR

Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G

Erotisch brons
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, voorstellende twee worstelende naakte mannen. gesigneerd Tupton 23x26x17cm. Cond.: G