Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

14 Herdenkingstegels
Resultaat: 400 EUR

Veertien Hollandse herdenkingstegels van De Porceleyne Fles Delft. Bont geglazuurd met diverse voorstellingen ca. 1940-1946 11-22cm. Cond.:G

Kromzwaard
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G

A. Heyboer
Resultaat: 200 EUR

Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G

Bijbeltje met zilver
Resultaat: 625 EUR

Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Zwaard in schede
Resultaat: 350 EUR

Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G

Sieradendoos
Resultaat: 55 EUR

Indonesisch sieradenkabinet met lades, handgrepen en origineel slot ca. 1940. Koper beslagen in zeer goede staat 17x23x31cm. Cond.: G

Decoratiestuk, oude mijn
Resultaat: 70 EUR

Messing decoratiemodel van een mijnkar met figuur op houten voet ca. 1930 28x34x13cm. Cond.: G

J. ten Voorde, collage
Resultaat: 65 EUR

J. ten Voorde, gemengde techniek op papier, abstracte collage 35x50cm. Cond.: G

Jan Sierhuis 3/40 litho
Resultaat: 80 EUR

Jan Sierhuis 1993 Nr. 3/40 (1928 Amsterdam - ), litho op papier, kleurrijke vrouw 56x78cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 400 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 290 EUR

Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U

Zilveren pot
Resultaat: 190 EUR

Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R

Zilv.intkstel
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.

Zilveren schaal op pootjes
Resultaat: 165 EUR

Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U

2 Hummel beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Twee W. Goebel figuren ca. 1935-1949 M.J. Hummel 20e eeuw Duitsland. 1x Jongen op hekje met vogel (gelijmd)13,5x11x5cm. en 1x twee zingende kinderen(chips) 13,5x7,5x6cm. Cond.: R

Divers kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 60 EUR

Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

2 Aziatische maskers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Beeld toren
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G