Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ketting/hanger WG bril.
Startprijs 1.400 EUR

Hanger WG 750/000 bezet met 78 briljanten, ca.0.78 crt/W/SI en 141 briljanten ca.1.48 crt.fancybrown/SI, L.52 mm. aan een ketting WG 750/000 met karanbijn sluiting L.43 cm. ca. 9.3 gr.

Ring WG
Resultaat: 120 EUR

Ring WG (ongestempeld) bezet met 17 diamanten in 8 kant vorm. ø 54

Ring WG diam.hart
Startprijs 3.900 EUR

Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.

Ring WG bril.
Resultaat: 550 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.

Ring WG, bril.
Resultaat: 100 EUR

Ring WG met briljanten, ø 52

Oorstekers WG, bril.
Startprijs 175 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.

Oorknoppen WG bril.
Startprijs 180 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met een briljant solitair.

Ring WG bril.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 51 briljanten ca. 1crt. ø 53

Hanger WG bril.
Startprijs 260 EUR

Hanger WG 750/000 bezet met 58 briljanten ca.0.22 crt.W/SI L.18 mm. aan een ketting WG 750/000 L.40 cm., ca.4.3 gr.

Duitse strooier, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR

Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U

Zilveren roomstel
Resultaat: 210 EUR

Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U

Zilveren schaal op pootjes
Resultaat: 165 EUR

Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U

Trancheerset, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G

2 Karaffen, zilv. voet
Resultaat: 220 EUR

2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U

Zilveren potloodhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...

3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR

3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U

Hollands zilv. wijnfleshouder
Startprijs 200 EUR

Prachtige Hollands zilveren 835/000 flessenbak met houten bodem, handgegraveerd, Jaarletter: P, 1849, MT.: H, ø17 cm., Cond.:U

Mosterdpot, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR

Blauw glazen mosterdpotje in zilveren montuur, bewerkt met zilveren guirlandes (waarvan 1 defect).Gewicht zilver ca.63 gr., Cond.:G

Krist. coupe, zilv. voet
Resultaat: 40 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U

Blaasbalg, zilver
Startprijs 125 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.

2 Zilveren beeldjes
Resultaat: 110 EUR

2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U

Zilv. schaal met montuur
Startprijs 320 EUR

Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U

2 Zilveren zwanen
Resultaat: 80 EUR

Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U