Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren zwanen
Resultaat: 80 EUR

Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U

Tiffany lamp, rose
Startprijs 90 EUR

Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U

3 Perzische dolken
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.

10 cent 1898
Startprijs 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1898 Wilhelmina, munt is in gebruikte staat

3x 1G 1931-1944
Startprijs 20 EUR

3 Munten van 1 Gulden uit 11931, 1940 en 1944 Wilhelmina, munten zijn in redelijk tot goede staat.

Karabijn
Resultaat: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G

Hollandse karaf
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G

Flessenonderzetter + 8 delen
Resultaat: 40 EUR

Acht delen Hollands kristal ca. 1900 (waaierkristal); 1x bonbonschaal, 1x flessenonderzetter, 2 zoutnappen, 2 schenkkannetjes, 1 vaasje en 1 schaaltje. Minime chips 4-19cm. Cond.: G

2 Glazen figuren ca. 1940
Resultaat: 20 EUR

Twee glazen figuren ca. 1980; 1x tropische vis "Sabino France" en 1x een kristallen mees (snavel met chip) 11-12cm. Cond.: R

10 Zilveren dessertmessen
Resultaat: 90 EUR

10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G

Ring GG bl/wit saf.
Resultaat: 70 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48

Plated koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Prachtige plated koffiekan 20e eeuw 23x24x12cm. Cond.: G

1 Gulden 1847
Startprijs 15 EUR

Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.

2,5G 1840 Willem I
Startprijs 100 EUR

Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.

Snijwerk hert met glas
Startprijs 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Jugendstil kachel
Resultaat: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

Gouden 10G 1877
Startprijs 100 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

Decanteer karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Reukflacon met dop
Startprijs 110 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U