Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

3 Plated dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

Ring amet/peridot
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

2 Plated dienbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Zilv. ketting + hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Dameshorloge, double
Geen vanafprijs

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Ketting zirk.
Geen vanafprijs

Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

2 Paardenprenten
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R

Kopergravure, admiraal Tromp
Resultaat: 30 EUR

Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

2 Portretminiaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
Geen vanafprijs

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

2 Litho's
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G

Ets
Geen vanafprijs

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Vijzel zonder
Geen vanafprijs

Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G

Tinnen inktset
Resultaat: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

Olielamp, blauwglazen voet
Resultaat: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Diverse plated schalen, koffiekannen etc. Cond.: R

Haardstel
Resultaat: 59 EUR

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G