Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Opdenoff, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR

George Willem Opdenhoff (diverse musea) (Fulda 1807 - Den Haag 1873), olieverf op linnen, zeegezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met schepen en figuren. Oude bedoeking en restauratie 96x142cm. C...

Dommelshuizen, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw met maan, datum en secondenwijzer. Afbeeldingen van de 4 jaargetijden. Kast staand op klauwpoten van eiken belijmd met wortlenoten. Dubbelgebogen oplopende ...

Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR

Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...

Ton Schulten
Resultaat: 7.500 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U

Ring WG diam.hart
Startprijs 3.900 EUR

Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.

Vuurvergulde klok (Amor)
Startprijs 3.750 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...

Duitse Hamburger Schapp
Resultaat: 3.400 EUR

Eikenhouten Duitse Danziger Barok kast, ca. 1750 met lade en prachtig eikenhouten snijwerk van engelenhoofden en putti. Grote barok panelen in beide deuren (1 deurs iets verbogen). Deze kast is in ori...

Italiaans schilderij op paneel
Startprijs 3.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuws paneel (beschildering latere datum) (Franse of Italiaanse school), olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 48x88cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 3.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuwse Louis Quinze kabinet ,staand op klauwpoten, van noten met wortelnoten fineer op eiken. Getoogde deuren met rocailles op de deuren en koplijst. Origineel bronzen beslag, sloten en s...

Schilderij, Evert Moll
Startprijs 2.500 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 100x80cm. Cond.: G

Radslot geweer
Resultaat: 2.205 EUR

Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Originele Duitse Louis Seize commode ca. 1780 ingelegd met diverse houtsoorten aan de voorkant, achterkant en blad. Originele sloten, sleutels en beslag. De commode is recentelijk vakkundig gerestaure...

Monumentale Franse pendule
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...

F. van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, "Melktijd" 50x70cm. Cond.: G

Johan Dijkstra '54
Startprijs 2.000 EUR

Johan Dijkstra '54, Groninger ploeg (Groningen 1896 - ), olieverf op linnen, portret van Mevr. Lancee - Bolt. IN opdracht geschilderd door Johan Dijkstra, vriend van de familie Lancee. Voorzien van he...

Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach
Startprijs 1.950 EUR

Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U

2x 3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U

3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR

3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR

19e Eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met voorstelling van een zittende vrouw met hoorn des overvloeds en pijl en boog in de hand. Uurwerk is nagekeken, duim is afgebroken 36x29x12cm...

Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G

Schilderij, Poussin
Startprijs 1.800 EUR

Gaspar Dughet Poussin (toegeschreven aan) (1615 - 1675 Frankrijk), olieverf op linnen, landschap met 5 figuren, gebouwen en bomenpartij 42,5x22cm. Cond.: G