Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1536 Resultaten
Kavel: 1001

Ton Schulten

Resultaat: 7.500 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U


Kavel: 4002

Duitse Hamburger Schapp

Resultaat: 3.400 EUR

Eikenhouten Duitse Danziger Barok kast, ca. 1750 met lade en prachtig eikenhouten snijwerk van engelenhoofden en putti. Grote barok panelen in beide deuren (1 deurs iets verbogen). Deze kast is in ori...


Kavel: 6409

Staande lamp

Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere porseleinen staande lamp met bisquit porseleinen lampenkap 20e eeuw. Voorstelling van putti met druiven en wijnvat. Beschildering naar 18e eeuws voorbeeld. Rondom met rozen uitgewerkt en go...


Kavel: 2708

Radslot geweer

Resultaat: 2.205 EUR

Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...


Kavel: 3565

Monumentale Franse pendule

Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...


Kavel: 5107

Bronzen pikkende vogel

Resultaat: 1.900 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U


Kavel: 2720

Winchester

Resultaat: 1.750 EUR

Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...


Kavel: 2386

Globe, 19e eeuw

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M


Kavel: 4000

Danziger barok kast

Resultaat: 1.350 EUR

Monumentaal zeldzaam Neo Barok meubel ca. 1930 Duitsland van notenfineer en wortelnoten fineer op vurenhout. Grote barok panelen in Hamburger stijl. 2 Deuren boven, 3 lades onder en 1 deur in de vorm ...


Kavel: 1031

David Constant Artz, interieur

Resultaat: 1.300 EUR

David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G


Kavel: 4001

Hindeloopen kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Origineel Hindeloopen beschilderd Hollands kabinet ca. 1780. Beschildering is uit de tijd met bijbelse voorstellingen en spreuken (verf laat op sommige plaatsen los). Meubel is in origienel ongerestau...


Kavel: 1329

Schilderij, C. Fahringen

Resultaat: 1.200 EUR

Carl Fahringer (1874 - 1952 Oostenrijk) (professor akademie der bildenden Künste in Wien), olieverf op linnen, korenmarkt Hoorn 36,5x26cm. Cond.: G


Kavel: 1400

Jan te Wierik

Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G


Kavel: 2737

Kromzwaard

Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G


Kavel: 4540

Perzisch tapijt

Resultaat: 1.200 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.


Kavel: 4034

Eiken kabinet

Resultaat: 1.175 EUR

Prachtig 18e eeuws Holland eiken Louis Quinze kabinet met origineel binnenwerk en beslag, mooie patina 230x170x61cm. Cond.: G


Kavel: 1004

Schilderij, MacKenzie

Resultaat: 1.100 EUR

Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G


Kavel: 1293

A. Belle 1992

Resultaat: 1.100 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G


Kavel: 1295

A. Belle 1992

Resultaat: 1.100 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G


Kavel: 1297

A. Belle 1992

Resultaat: 1.100 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G


Kavel: 1304

Russische school, riddergevecht 1989

Resultaat: 1.100 EUR

V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G


Kavel: 4007

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits

Resultaat: 1.100 EUR

Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...


Kavel: 4010

Barok Commode

Resultaat: 1.100 EUR

Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Ouder...


Kavel: 2772

IJzeren kromwaard, 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R