Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Fotoalbum, houten kaft
Resultaat: 10 EUR

Fotoalbum 1e helft 20e eeuw met houten kaft. Gegutste voorstelling met edelweiss en man met pijp in de bergen 33x25cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers koperwerk Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Vijf delen messing. Siervaasjes (gemerkt Tiel Holland) met daarbij een messing lepelrek, messing kolenkit en een roodkoperen kruik, 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 10 EUR

Eiken kruisbeeld ca. 1900 met porseleinen lichaam van Jezus. INRI mist 36x20cm. Cond.: G

Wafelijzer
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren wafelijzer ca. 1900 in goede staat 3x23xø24cm.

Kunstboeken over schilders
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude Hollandse kunstboeken Cond.: G

Franklin Mint Rolls Royce Silver Ghost 1907
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed

Franklin Mint Chevrolet Convertible
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.

Franklin Mint 1965 Seagrave
Resultaat: 10 EUR

Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

4 Delen glas en kristal
Resultaat: 10 EUR

Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R

6-Persoons koffieservies
Resultaat: 10 EUR

Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...

Japanse terracotta vaas
Resultaat: 10 EUR

Japanse terracotta (bruinklei) siervaas 1e helft 20e eeuw met decor van bloesembomen en vogels 19xø8,5cm. Cond.: G

Japans theeserviesje
Resultaat: 10 EUR

Oud Japans theeserviesje 20e eeuw met geel decor van bloemen en vogels. Bestaand uit; theekan, melkkan, suikerpot, 3 kop&schotels, 2 diepe bordjes en een asbak (beschadigd). Cond.: R

5 Delfts blauwe borden
Resultaat: 10 EUR

Vijf oude Delfts blauwe borden "De Porseleyne Fles" waarvan 3 herdenkingsborden 20e eeuw ø18-ø23cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Resultaat: 10 EUR

Vier delen Duits porselein o.a; 1 Rosenthal schaaltje gedecoreerd met rozen, 1 schaaltje omgeving Dresden met opengewerkte rand met bloemdecor, 1 vaasje goud/wit met merk C7 en 1 schaaltje goud/wit He...

Bord Villeroy & Boch
Resultaat: 10 EUR

Diep aardewerken bord van Villeroy & Boch, Dresden, gemerkt 1918-1935 Modelnr 1358. Rood/groene florale motieven ø24cm. Cond.: G

Aardewerken tabakspot
Resultaat: 10 EUR

Duitse antieke tabakspot van terracotta (genummerd). Vormgeving van een houten ton met buste van een man met baard en hoed op het deksel 2xø14cm. Cond.: G

3 Chinese kopjes
Resultaat: 10 EUR

Drie porseleinen Chinese kopjes 18e-19e eeuw, blauw decor met landschap en bloemen. 2 Kopjes met lichte schade ø5-ø7cm. Cond.: G

Rijstkom, blauw-wit
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen rijstkom van de 18e eeuw of vroeger met donkerblauw bloemendecor en Chinese tekens op de bodem. Lichte randschade aan de voet 5,5xø12,2cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw, beschadigd 13-18cm. Cond.: M

Kavel divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Vijftien delen porselein 2e helft 20e eeuw; kopjes, vazen etc. Cond.: G

Schuifkandelaar
Resultaat: 5 EUR

19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G