10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Hutschenreuther, restservies
Resultaat: 40 EUR

Groot Hutschenreuther (Duitsland) porseleinen restservies (Bavaria Exzellenz), minimale beschadigingen Cond.: R

3 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G

Schaaltje, kan, bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tablet
Startprijs 150 EUR

Keramiek mosterdpotje
Startprijs 25 EUR

Keramieken mosterdpotje met tinnen deksel, rondom versierd met diverse voorstellingen. Tweedimensionaal opgewerkt, vermoedelijk Duitsland. oortjes is gebroken en gelijmd 9xø7cm. Cond.: R

Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Mahonie kabinet
Startprijs 990 EUR

Eiken kabinet
Geen vanafprijs

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G