Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tashaak
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U

Rookkwarts collier 3-rij
Resultaat: 500 EUR

Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.

Granaat armband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.

Ring GG camee
Startprijs 240 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een camee, ø59

Broche hanger GG camee
Startprijs 175 EUR

Hanger (kan ook als broche) GG 585/000 met een camee

Oorknoppen GG camee
Startprijs 100 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een camee

Armband GG granaat
Startprijs 850 EUR

Armband GG 585/0100 bezet met 8 granaten. L19 cm.

Collier GG granaat
Startprijs 350 EUR

Collier RG 585/000 met 3 granaten. L47 cm. (+3)

Ring GG granaat
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 57

Oorst. GG granaat
Startprijs 200 EUR

Oorstekers RG 585/00 bezet met granaat

Oorst. GG granaat
Startprijs 240 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met granaat

Hanger GG
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 ca. 1900, L.40 mm., ca.2.2 gr.

Cassette met bestek
Resultaat: 730 EUR

6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...

Zilv.intkstel
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.

Zilv. miniatuur, slede
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G

Zilveren tabaksdoos 1875
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G

Kerk kistje, 19e eeuw
Startprijs 725 EUR

Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U

23 Delen zilver bestek
Startprijs 750 EUR

23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G

Flssenbak met montuur
Startprijs 110 EUR

Blauw glazen flessenbak in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø 12 cm.,H.4 cm., Gewicht zilver 72 gr., Cond.:U

Etui met 12 zilveren lepels
Startprijs 90 EUR

Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U

Zilveren spiegel
Resultaat: 225 EUR

Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.

Hollands dienblaadje
Startprijs 450 EUR

Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U

Zilv. dienblaadje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U

Silverplated kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G