Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ketting/hanger WG bril.
Startprijs 1.400 EUR

Hanger WG 750/000 bezet met 78 briljanten, ca.0.78 crt/W/SI en 141 briljanten ca.1.48 crt.fancybrown/SI, L.52 mm. aan een ketting WG 750/000 met karanbijn sluiting L.43 cm. ca. 9.3 gr.

Ring WG
Resultaat: 120 EUR

Ring WG (ongestempeld) bezet met 17 diamanten in 8 kant vorm. ø 54

Ring WG diam.hart
Startprijs 3.900 EUR

Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.

Ring WG bril.
Resultaat: 550 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.

Ring WG, bril.
Resultaat: 100 EUR

Ring WG met briljanten, ø 52

Oorstekers WG, bril.
Startprijs 175 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.

Oorknoppen WG bril.
Startprijs 180 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met een briljant solitair.

Ring WG bril.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 51 briljanten ca. 1crt. ø 53

Hanger WG bril.
Startprijs 260 EUR

Hanger WG 750/000 bezet met 58 briljanten ca.0.22 crt.W/SI L.18 mm. aan een ketting WG 750/000 L.40 cm., ca.4.3 gr.

Duitse strooier, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR

Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U

Zilveren roomstel
Resultaat: 210 EUR

Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U

Zilveren schaal op pootjes
Resultaat: 165 EUR

Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U

Trancheerset, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G

2 Karaffen, zilv. voet
Resultaat: 220 EUR

2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U

Zilveren potloodhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...

3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR

3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U

Hollands zilv. wijnfleshouder
Startprijs 200 EUR

Prachtige Hollands zilveren 835/000 flessenbak met houten bodem, handgegraveerd, Jaarletter: P, 1849, MT.: H, ø17 cm., Cond.:U

Mosterdpot, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR

Blauw glazen mosterdpotje in zilveren montuur, bewerkt met zilveren guirlandes (waarvan 1 defect).Gewicht zilver ca.63 gr., Cond.:G

Krist. coupe, zilv. voet
Resultaat: 40 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U

Blaasbalg, zilver
Startprijs 125 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.

2 Zilveren beeldjes
Resultaat: 110 EUR

2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U

Zilv. schaal met montuur
Startprijs 320 EUR

Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U

2 Zilveren zwanen
Resultaat: 80 EUR

Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U

Zilveren tashaak
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U

Rookkwarts collier 3-rij
Resultaat: 500 EUR

Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.

Granaat armband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.

Ring GG camee
Startprijs 240 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een camee, ø59

Broche hanger GG camee
Startprijs 175 EUR

Hanger (kan ook als broche) GG 585/000 met een camee

Oorknoppen GG camee
Startprijs 100 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een camee

Armband GG granaat
Startprijs 850 EUR

Armband GG 585/0100 bezet met 8 granaten. L19 cm.

Collier GG granaat
Startprijs 350 EUR

Collier RG 585/000 met 3 granaten. L47 cm. (+3)

Ring GG granaat
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 57

Oorst. GG granaat
Startprijs 200 EUR

Oorstekers RG 585/00 bezet met granaat

Oorst. GG granaat
Startprijs 240 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met granaat

Hanger GG
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 ca. 1900, L.40 mm., ca.2.2 gr.

Cassette met bestek
Resultaat: 730 EUR

6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...

Zilv.intkstel
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.

Zilv. miniatuur, slede
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G

Zilveren tabaksdoos 1875
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G

Kerk kistje, 19e eeuw
Startprijs 725 EUR

Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U

23 Delen zilver bestek
Startprijs 750 EUR

23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G

Flssenbak met montuur
Startprijs 110 EUR

Blauw glazen flessenbak in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø 12 cm.,H.4 cm., Gewicht zilver 72 gr., Cond.:U

Etui met 12 zilveren lepels
Startprijs 90 EUR

Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U

Zilveren spiegel
Resultaat: 225 EUR

Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.

Hollands dienblaadje
Startprijs 450 EUR

Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U

Zilv. dienblaadje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U

Silverplated kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

Hollands zilv. pepermuntdoosje
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G

Robijn
Startprijs 150 EUR

Robijn ovaal gefac. 8.22 crt., 13.9x11 mm. goede kleur.

Robijn
Startprijs 180 EUR

Robijn ovaal gefac. 9.0 crt. 17x10 mm. in goede kleur.

Vuuropaal
Startprijs 100 EUR

Vuuropaal 14.32 crt. ovale cabochon 19.8 x 15 mm., goede kleur.

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.

Zilv. Vestzakhorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Metalen vestzakhorloge ca. 1920
Startprijs 50 EUR

Metalen vestzakhorloge ca. 1920, savonette, Zwitserse ankergang. Glas + sec. wijzer ontbreken.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.

3 Vestzakhorloges
Startprijs 100 EUR

Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...

Kris. peresenteerschaal, zilv.
Resultaat: 125 EUR

Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G

6 Lepeltjes, 12 vorkjes, zilver
Resultaat: 90 EUR

12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U

Zilveren geurdoos
Resultaat: 325 EUR

Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U

Zilveren loddereinflesje
Resultaat: 30 EUR

Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R

2 Strooiers
Startprijs 160 EUR

2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers voet ø4.5 cm., H.13 cm., ca.140 gr., Cond.:G

Etagere
Startprijs 30 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Hollands zilv. visschep
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U

Zilveren asbak
Resultaat: 60 EUR

Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G

Zilveren beugeltasje
Resultaat: 180 EUR

Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U

Krist. schotel, zilv. beugel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U

Barok dienblad, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

3 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

3 Zilveren 800/000 ronde zoutbakjes op klauwpootjes, Duitsland ø 5.5 cm. H.3.5 cm., ca.136 gr., Cond.:U

Ring GG bloedkoraal
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.

Oorknoppen GG bloedkoraal
Startprijs 175 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met bloedkoraal.

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Startprijs 250 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

2 Kettingen, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 375 EUR

Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.

Oorstekers GG bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.

Broche schuimgoud/parel
Startprijs 85 EUR

Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche

Hanger zilv.verg. onyx
Resultaat: 70 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.

Hanger zilver verg.onyx
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.

Hanger schuimgoud
Resultaat: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca.2.30gr.

Zilveren papbordje
Resultaat: 60 EUR

Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Hollands zilveren theepot
Resultaat: 340 EUR

Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U

Beschuitbus + onderschotel
Startprijs 140 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren dop, op kristallen onderschotel. Chips van rand en deksel, bus ø12 cm., H.25 cm., Cond.:R

Reukflacon met dop
Startprijs 110 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U

Reukflacon, 14ct. dop
Startprijs 175 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. H. 9cm., Cond.:U

Reukflacon, 14ct. dop
Startprijs 190 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. Dient gerestaureerd te worden in gouden dop. H.12 cm.

Taboeret met dolfijnen
Startprijs 60 EUR

Plated tafel taboeret 20e eeuw, voorstellend 3 oesterschelpen met drie dolfijnen 12x24x24cm. Cond.: G

Kristallen poederdoos, zilv. deksel
Startprijs 60 EUR

Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R

Zilveren pijpje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren scheepjes pijpje met benen mondstuk, aan zilveren ketting. Cond.:U

Bijbeltje met zilver
Resultaat: 625 EUR

Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U