Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ketting/hanger  WG bril. 1
Ketting/hanger WG bril.
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Ring WG 2
Ring WG

Resultaat:

120 EUR

Ring WG diam.hart 3
Ring WG diam.hart
Startprijs 3.900 EUR
Verkocht
Ring WG bril. 4
Ring WG bril.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ring WG, bril. 5
Ring WG, bril.

Resultaat:

100 EUR

Oorstekers WG, bril. 6
Oorstekers WG, bril.
Startprijs 175 EUR
Oorknoppen WG bril. 7
Oorknoppen WG bril.
Startprijs 180 EUR
Ring WG bril. 8
Ring WG bril.
Startprijs 1.000 EUR
Hanger WG bril. 9
Hanger WG bril.
Startprijs 260 EUR
Duitse strooier, 19e eeuw 10
Duitse strooier, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren roomstel 11
Zilveren roomstel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Zilveren schaal op pootjes 12
Zilveren schaal op pootjes

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Trancheerset, 19e eeuw 13
Trancheerset, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Karaffen, zilv. voet 14
2 Karaffen, zilv. voet

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren potloodhouder 15
Zilveren potloodhouder

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen kristal met zilver 16
2 Delen kristal met zilver

Resultaat:

300 EUR

3-Delig servies op dienblad 17
3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR
Hollands zilv. wijnfleshouder 18
Hollands zilv. wijnfleshouder
Startprijs 200 EUR
Mosterdpot, zilv. montuur 19
Mosterdpot, zilv. montuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Krist. coupe, zilv. voet 20
Krist. coupe, zilv. voet

Resultaat:

40 EUR

Blaasbalg, zilver 21
Blaasbalg, zilver
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Zilveren beeldjes 22
2 Zilveren beeldjes

Resultaat:

110 EUR

Zilv. schaal met montuur 23
Zilv. schaal met montuur
Startprijs 320 EUR
Verkocht
2 Zilveren zwanen 24
2 Zilveren zwanen

Resultaat:

80 EUR