Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR

Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U

Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR

Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade

Chinese kraagvaas met oren
Startprijs 225 EUR

Grote Chinese celadon kraagvaas met oren op een houten sokkel 19e eeuw. Geheel gedecoreerd met diverse bloemen staand op vazen. 56xø21cm.(zonder sokkel). Cond.: G

Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR

Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G

Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR

3-Delig Chinees porseleinen kaststel met blauw decor van figuren. 1 Vaas is slecht gerepareerd aan de rand 27x12x9cm. en 21x5x7cm. Cond.: R

Olielamp, Gouda
Resultaat: 110 EUR

Aparte Gouda plateel petroleumlamp "755 Anger Gouda Holland" met bloemendecor ca. 1920. Koperen reservoir. Alles in zeer goede staat 37xø20cm. Cond.: G

3 Vazen, Petrus Regout
Startprijs 150 EUR

Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.

Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees keramieken dekselpot (gemberpot) met blauw decor van bloemen en vlinders 21xø23cm.

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR

Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G

Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR

Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G

Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR

Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G

6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR

Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G

KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 60 EUR

Twee delen Herend porselein. 1x opengewerkte bonbonschaal 4,5xø12,5cm. en 1x siervaasje met bloemdecor 7,5xø10cm. Cond.: G

Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR

Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G

Delftse tabakspot, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R

9 Aardewerk theepotten
Startprijs 425 EUR

Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte te...

4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf bijzondere Chinees porseleinen rijstkommen uit de 18e eeuw met blauw decor. 2 Kommen beschadigd, 1 kom met lichte randschade en haarscheur 7xø14,5cm. Cond.: R

2 Delftse borden, pauw
Resultaat: 30 EUR

Twee Delftse bonte borden 18e eeuw, gemerkt De Klauw. Lichte randschade en 1 chip ø24cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 60 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bont sierbord, gemerkt De Klauw met bloemvaas decor. Lichte randschade ø34,5cm. Cond.: G

2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G