Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Monumentale Franse pendule
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...

Torenklok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G

Kogelklok
Resultaat: 650 EUR

Grote messing kogel omloopklok met rondom geslepen glas staand op houten voet 20e eeuw, 39x26x26cm. Cond.: G

Bronzen klok, paardenspan
Resultaat: 550 EUR

Bijzondere grote bronzen tafelklok/schouwklok in de vorm van een paardengespan met koets 47x75cm. Cond.: G

Uurwerk, Louis Seize
Resultaat: 500 EUR

Bijzondere Louis Seize uurwerk ca. 1800, gesigneerd Japy Freres Paris Richir Ft. Rue de Saintonge ø12,5cm. Cond.: G

Staand Engels horloge ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...

Hollandse staande klok
Resultaat: 450 EUR

Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...

Frans pendulestel ca. 1890
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...

Boulle klok
Resultaat: 425 EUR

Franse pendule Louis Quatorze stijl ca. 1890. beschilderde houten kast met romantische voorstelling van bloemen. verder versierd met bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk Japy Freres 51x25x13cm. Cond.: ...

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...

Schaarklok
Resultaat: 400 EUR

Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 400 EUR

Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...

Franse wit marmeren pendule
Resultaat: 400 EUR

Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G

Jugendstil pendule
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...

Staande klok
Resultaat: 375 EUR

Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Bronzen pendulestel, kippepoten
Resultaat: 350 EUR

3-Delig messing pendulestel ca. 1890 met slang-, vogel- en takkendecor. 8-Daags uurwerk. Alles in zeer goede staat 36x19x17cm. en 30xø14cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 340 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R...

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

3-Delig wit marmeren pendulestel ca. 1870 met vuurvergulde ornamentuur en 2-lichts kaarskandelaars. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. In zeer goede staat, alleen de slinger mist 38x20x11cm. en ...

Glazen klok
Resultaat: 280 EUR

Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Resultaat: 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Klok
Resultaat: 260 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.

Staartklok, maan + datum
Resultaat: 260 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfunctie 125x35x23cm. Cond.: R