10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Danziger barok kast
Resultaat: 1.350 EUR

Hindeloopen kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Duitse Hamburger Schapp
Resultaat: 3.400 EUR

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Grunder vitrinekast
Resultaat: 720 EUR

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Vertico met opzet
Resultaat: 600 EUR

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Resultaat: 1.100 EUR

Mahonie penantkast
Startprijs 600 EUR

Duits laat Biedermeier penantkastje ca. 1850, gefineerd met mahonie. Gepolitoerd met gebogen deurtjes en lade in zeer goede staat 83x71x41cm. Cond.: G

Mahonie cilinderbureau
Startprijs 1.100 EUR

Barok Commode
Resultaat: 1.100 EUR

Ronde eetkamer
Resultaat: 900 EUR

Mahonie bureau
Startprijs 125 EUR

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Eikenhouten kast
Resultaat: 550 EUR

Mahonie secretaire
Startprijs 325 EUR

Jugendstil buffet
Startprijs 600 EUR

Gerestaureerd blank eiken Jugendstil buffetkast uit Duitsland met snekken. Mooie bewerkte panelen, origineel beslag en glas-in-lood Jugendstil vensters. 257x160x72cm. Cond.: U

Secretaire
Resultaat: 800 EUR

5 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Mahonie tafel
Resultaat: 550 EUR

Mahonie kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Schrijftafel Chinees
Startprijs 650 EUR

Ovale Biedermeier tafel
Resultaat: 150 EUR

Tijdschriftenhouder
Startprijs 45 EUR