Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Globe, 19e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M

Duitse Lutherbijbel
Resultaat: 500 EUR

Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Bronzen empire kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G

Boek
Resultaat: 310 EUR

Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 270 EUR

Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G

Decoratieve weegschaal
Resultaat: 220 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G

Franse, witte plank barometer
Resultaat: 220 EUR

Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G

Concordantie op de bijbel
Resultaat: 200 EUR

Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...

Barometer
Resultaat: 175 EUR

Grote antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief en Frans opschrift. In zeer goede staat 71x35cm. Cond.: G

Muziekdoos
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...

Tantalus
Resultaat: 160 EUR

Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...

Cloisonne vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas met oren ca. 1900 met afbeeldingen van bloemen en vogels 43x24cm. Zegel in de bodem Cond.: G

Antieke kleine spiegel
Resultaat: 150 EUR

Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R

Olielamp, vrouw
Resultaat: 140 EUR

Staande petroleumlamp met vrouwenfiguur (koud beschilderd compositie metaal). Bloembeschilderd glazen reservoir ca. 1900 47xø9cm. Cond.: G

Jugendstil kachel
Resultaat: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

Bronzen vijzel 1576
Resultaat: 130 EUR

Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtig uitgevoerde petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van geslepen opaline glas en messing. Mat-glazen bolkap. Alles in zeer goede staat 66xø17cm. Cond.: U

Plated olielamp
Resultaat: 130 EUR

Grote Empire-stijl plated olielamp ca. 1890 met kristallen reservoir en dubbele brander 61xø18cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Resultaat: 125 EUR

Stel grote verchroomde metalen moderne kandelaars (nieuwwaardig) 21e eeuw, 91x36x36cm. Cond.: U

Messing apostelkist
Resultaat: 125 EUR

Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G

Inktstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G