Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Empire stijl karaffenset
Resultaat: 160 EUR

Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G

Copier vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Design lamp
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G

Kristallen surtout
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R

Menage set
Resultaat: 110 EUR

Antieke menage set: olie en azijn, peper-zoutvaatje en mosterdpotje, ca. 1900, chip aan mosterdpotje en houder, Cond.:G

6 Annagroen glazen
Resultaat: 110 EUR

6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.

Boerenjongenspot met lepel
Resultaat: 90 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U

10 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

Tien delen Hollands waaierkristallen schaaltjes ca. 1900. Chips af ø10cm. Cond.: R

Jugendstil vaas, nimfen
Resultaat: 70 EUR

Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G

Kristallen botervloot
Resultaat: 70 EUR

Hollands kristallen botervloot ca. 1900. Amandel- en ruitgeslepen in goede staat 13xø16cm. Cond.: G

2 Copier vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G

2 Waaier-kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met deksel
Resultaat: 60 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 60 EUR

Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G

Krist. beschuit/ dekselcoupe
Resultaat: 60 EUR

Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R

5 Champagnecoups
Resultaat: 60 EUR

5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G

2 Kristallen karaffen, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee zware kristallen karaffen met ruit- en amandelslijpsel 20e eeuw 33xø11cm. en 32,5xø12cm. Cond.: G

Glazen snuifbottle
Resultaat: 60 EUR

Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 23cm.
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam ribbelvaas ca. 1950 23xø14cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G