Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR

Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G

Beeld, 16e eeuw
Startprijs 180 EUR

Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G

Chinees houten beeld
Resultaat: 100 EUR

Authentiek vroeg Chinees houten figuur, vermoedelijk 16e-17e eeuw in vitrine (ca. 1930) 39x19x10cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...

Marmeren moor
Resultaat: 260 EUR

Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Startprijs 360 EUR

Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G

2 Kerkelijke beelden
Startprijs 350 EUR

Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur
Startprijs 300 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G

Beeld, kind met mand
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G

Bronzen hertenkoppel
Startprijs 625 EUR

Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G

17/18e Eeuws beeldje
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws heilig figuur met restbeschildering (armpje is weg), vermoedelijk Duitsland 18,5cm. Cond.: R

Beeld, vrouw
Resultaat: 85 EUR

Gietijzeren Santa Barbara gegoten door de firma Bunderus (gesticht in 1731). Beeld is gemonogrammeerd M.H. 19e-20e eeuw 37x18x8cm. Cond.: U

Beeld, jongen met duif
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G

Bronzen Jugendstil beeldje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G

Bronzen vrouw aan ketting
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U

Stel beelden, steigerende paarden
Resultaat: 150 EUR

Twee stijgerende paarden met figuren ca. 1900, gemaakt van compositie metaal. Onduidelijk gesigneerd 40x32x14cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur van een Afrikaanse olifant op marmeren sokkel, Art Deco ca. 1920 12x12x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Deeriot
Startprijs 300 EUR

Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G

Beeld, Shiva figuur
Startprijs 40 EUR

Antiek Aziatisch bronzen figuur 12x8x7cm. Cond.: G

Beeld toren
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G

Maria met muziek
Startprijs 160 EUR

Mariabeeld met speeldoos 1e helft 20e eeuw van compositie metaal 25,5x9x9cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 130 EUR

Hans Harders (Duitsland 1875 - ), bronzen figuur van roedel springende reeën op eikenhouten sokkel. Gietstempel Launchhammer Bildguss 62x8x24cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G