Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Daalder Zeeland 1687
Resultaat: 170 EUR

Daalder Zeeland 1687, Cond.: P-

Zilveren dukaat Zeeland 1660
Resultaat: 100 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1660, Cond.: ZF-

10 Stuiver Utrecht 1781
Resultaat: 70 EUR

10 Stuiver Utrecht 1781, mooie patina, Cond.: P

Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772
Resultaat: 160 EUR

Zilveren 1/4 dukaat Zeeland 1772, zeldzaam Cond.: ZF

Gouden dukaat Gelderland 1595
Resultaat: 400 EUR

Gouden dukaat Gelderland 1595,iets gegolfd Cond.: F+

Kruisdaalder Gelderland 1592
Resultaat: 160 EUR

Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1592. Cond.: ZF/ZF+

Kavel van 14 duiten Geld.
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 14 duiten Gelderland 1739, 1788 (P), 1697?, 1763, 1759(P), 1783 (P), 1691, 1794 (P), 1703, 1720, 1786, 1786, 1753 (P), 1653, Gem Cond.: F/ZF

Rijksdaalder West Friesland 1622
Resultaat: 60 EUR

Rijksdaalder West Friesland 1622, Cond.: ZF-

Gouden afslag bezemstuiver
Resultaat: 650 EUR

Gouden afslag van een bezemstuiver Holland 1739, Cond.: P-

Zilveren dukaat Zeeland 1795
Resultaat: 50 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1795, gietgal, Cond.: ZF-

Gouden dukaat Utrecht 1800
Resultaat: 225 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1800, Cond.: ZF-

Duit Zeeland 1796
Resultaat: 10 EUR

Duit Zeeland 1796, Cond.:F/ZF

1 Denier Floris de vijfde
Resultaat: 10 EUR

1 Denier Floris de vijfde, Cond.: ZF-

Scheepjesschelling West Friesland 1721
Resultaat: 45 EUR

Scheepjesschelling West Friesland 1721, Cond.: ZF

Roosschelling West Friesland 1629
Resultaat: 25 EUR

Roosschelling West Friesland 1629 , Cond.: F+

Scheepjesschelling 1759
Resultaat: 25 EUR

Scheepjesschelling West friesland 1759, Cond.: F/ZF

2 Stuiver West Friesland 1678
Resultaat: 25 EUR

2 Stuiver West Friesland (Enkhuizen) 1678, Cond.: ZF

Kavel van 7 Duiten
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 7x duit West Friesland 1663, 1702, 1720, 1751, 1754, 1765, 1739, Cond.: F/ZF

Zilveren rijder Kampen 1659
Resultaat: 425 EUR

Zilveren rijder Kampen 1659, prachtexemplaar (mooie patina), Cond.: P-

Duit Arnhem, zonder jaar
Resultaat: 15 EUR

Duit Arnhem, zonder jaar, Cond.: F

Stuiver Groningen
Startprijs 15 EUR

Stuiver Groningen, jaartal onbekend, hoekje uit rand, Cond.: F/ZF

Noodmunt Deventer, met klop
Resultaat: 110 EUR

Noodmunt Deventer, met klop, (4 Stuiver) 1578, deels originele muntkleur, zeldzaam Cond.: P

Goudgulden Deventer, zonder jaar
Resultaat: 1.200 EUR

Goudgulden Deventer, zonder jaar, mooie patina, Cond.: P-

Patagon Brabant, zonder jaar
Resultaat: 30 EUR

Patagon Brabant, zonder jaar, Cond.: ZF