Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden dukaat 1974
Resultaat: 105 EUR

Gouden dukaat uit 1974, muntslag. ca. 3,5gr. Cond.: FDC

Gouden dukaat Holland 1781
Resultaat: 280 EUR

Gouden dukaat Holland 1781, Cond.: ZF

Gouden dukaat 1937
Resultaat: 105 EUR

Gouden dukaat uit 1937, ca. 3,5gr. Cond.: P+

Gouden dukaat 1928
Resultaat: 105 EUR

Gouden dukaat uit 1928, ca. 3,5gr., Cond.: P+

Gouden dukaat 1975
Resultaat: 105 EUR

Gouden dukaat uit 1975, ca. 3,5gr. Cond.: FDC

5 Munten Ned. Indië
Resultaat: 350 EUR

5 Munten Nederlands Indië, 1x 1 Gulden 1802 (scheepjesgulden), 1/2 gulden, 1/4 gulden, 1/8 gulden, 1/16 gulden Cond.: P

Gouden dukaat 1997
Resultaat: 125 EUR

Gouden dukaat 1997 in FDC conditie

Gouden dukaat 2000
Resultaat: 105 EUR

Gouden dukaat 2000 in FDC conditie

Gouden 10G 1933
Resultaat: 210 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1933 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: P

Gouden 10G 1911
Resultaat: 225 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1911 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: P+

Gouden dukaat Zwolle 1655
Resultaat: 325 EUR

Gouden dukaat Zwolle 1655, Ferdinand III, Cond.: ZF

6x 1 Gulden 1704-1723
Resultaat: 170 EUR

6x 1 Gulden Overijssel uit 1704 (schaars), 1706, 1734, 1764, 1721, 1723 Gem. Cond.: ZF

Gouden 10G 1897
Resultaat: 225 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1897 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: P+

Zilv. afslag duit 1723
Resultaat: 170 EUR

Zilveren afslag van een duit 1723 Friesland, Cond.: ZF-

Gouden dukaat Utrecht 1792
Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1792, iets gebogen, Cond.: ZF+

Talar 1812 Polen
Resultaat: 425 EUR

Talar 1812 Polen ZF-/ZF

Gouden 10 Mark Preussen 1909 Cond.: ZF
Resultaat: 120 EUR

Gouden 10 Mark Preussen 1909 Cond.: ZF

Gouden dukaat 1986
Resultaat: 115 EUR

Gouden dukaat 1986 in FDC conditie

Gouden dukaat West Friesland 1592
Resultaat: 500 EUR

Gouden dukaat West Friesland 1592, Cond.: ZF/P

Gouden dukaat Utrecht 1792
Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1792, iets gebogen, Cond.: ZF+

Album bankbiljetten
Resultaat: 750 EUR

Album met ca. 275 bankbiljetten uit; USA, Canada, St. Pierre, Bolivia, Nicaragua, Guadeloupe, Suriname, Ned. Ant., Aruba, Bahama's, Brits Guyana, Frans Guyana, Caribiën, Colombia, Peru, Paraguay, Urug...

Gouden 20 Mark 1895 Bayern
Resultaat: 250 EUR

Gouden 20 Mark 1895 Bayern, Cond.: ZF+

9x ZIlveren 50 Gulden
Resultaat: 125 EUR

Kavel van 9 Zilveren 50 Gulden munten in goede conditie

Gouden 10G 1898
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1898 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: ZF+