Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden 50 Pesos 1945
Resultaat: 1.200 EUR

Gouden 50 Pesos 1945 Mexico PR

44x 5 Mark gedenkmunten, complete serie
Startprijs 1.000 EUR

44x 5 Mark gedenkmunten Duitsland, complete serie waaronder Gem. museum, Schiller en Von Baden)

Gouden 20 Dollar 1904 USA
Resultaat: 1.100 EUR

Gouden 20 Dollar 1904 USA PR "Double Eagle" 900/000 ca. 33,52gr.

Gouden 20 Dollar 1927 USA
Resultaat: 1.000 EUR

Gouden 20 Dollar 1927 USA 900/000 ca. 33,52gr. "Double Eagle"

1 Dollar 1798 USA
Resultaat: 1.400 EUR

1 Dollar 1798 USA ZF-

Gouden 100 Lire 1834 Italië
Resultaat: 1.000 EUR

Gouden 100 Lire 1834 Italië, Sardinië ZF/ZF+

Gouden 100 Francs 1904 A Frankrijk
Resultaat: 1.100 EUR

Gouden 100 Francs 1904 A Frankrijk PR+

Gouden 100 Francs 1858 A Frankrijk
Resultaat: 1.100 EUR

Gouden 100 Francs 1858 A Frankrijk ZF/PR

Gouden 8 Escudos 1841 Chili
Resultaat: 1.000 EUR

Gouden 8 Escudos 1841 Chili ZF

Verzameling postzegels België
Resultaat: 500 EUR

Verzameling België in drie DAVO-Albums; gebruikt; ongebruikt en postfris materiaal uit de jaren 1849-1968. Begint met spaarzaam gebruikt klassiek materiaal (Yvert no's 2,5,6,7 en 11) en vervolgt met e...

1 Gouden Dukaat 1619
Resultaat: 1.700 EUR

1 Gouden Dukaat 1619 Brandenburg cond.: P

3 Gulden munt 1832
Resultaat: 1.400 EUR

Nederlandse 3 Gulden munt uit 1832 Willem I, ca. 32,4gr. Cond.: P+

Zilv.verg.postzegels
Startprijs 500 EUR

Kavel van 7 zilveren vergulde postzegel in cassette.

Album 1000 kaarten Rotterdam
Resultaat: 500 EUR

Album met ca. 1000 oude en zeer oude kaarten Rotterdam, allen verschillend

Kavel 800+ Gram zilveren munten
Startprijs 500 EUR

Kavel met voor meer dan 800 gram aan zilveren munten; 17x rijksdaalder Nederland Juliana, 10x rijksdaalder Nederland Wilhelmina, 19x gulden Nederland Juliana, 11x gulden Nederland Wilhelmina, 2x 10 gu...

Joachimsthaler 1520
Resultaat: 500 EUR

Joachimsthaler 1520. Erg mooi duidelijk exemplaar. Cond.: P-

Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië
Resultaat: 500 EUR

Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië, zeer zeldzaam

3 Roebel 1835 Rusland
Resultaat: 1.000 EUR

3 Roebel 1835 Rusland ZF+

Denar Gordianus I 238 AD
Startprijs 500 EUR

Denar Gordianus I 238 AD K2: Pax Nl. staand, UK 68.1 Seaby 2 Cond.: FR

20 Mark Getto Litzmannstadt
Resultaat: 650 EUR

20 Mark Getto Litzmannstadt (Lodz) 1943, uiterst zeldzaam Cond.: P

Goudgulden Deventer, zonder jaar
Resultaat: 1.200 EUR

Goudgulden Deventer, zonder jaar, mooie patina, Cond.: P-

Album 750 kaarten Almelo
Resultaat: 1.300 EUR

Album met ca. 750 oude en zeer oude kaarten Almelo, allen verschillend

Dollar-Yuan 1916 China
Resultaat: 1.300 EUR

Dollar-Yuan 1916 China y.332 PR-

Trade Dollar 1877 Japan
Resultaat: 450 EUR

Zilveren Trade Dollar 1877 Japan PR- (+chopmark) 900/000