Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Map Hengelo Kanaal
Resultaat: 70 EUR

Map Hengelo Kanaal met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's

Map Hengelo Gemeentehuis
Resultaat: 150 EUR

Map Hengelo Gemeentehuis met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's

Map Enschede stadsweide
Resultaat: 190 EUR

Map Enschede stadsweide ten westen van De Ruyterlaan met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's

Map Enschede Ruwenbos, Boswinkel
Resultaat: 70 EUR

Map Enschede Ruwenbos, Boswinkel, Koeman, Tuindorp, Braker met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's

23 Boeken/Catalogi Munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 23 boeken / catalogie over munten, enkele over postzegels Cond.: G

50-Tal boeken / catalogi over munten
Startprijs 50 EUR

50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G

40-Tal boeken / catalogi munten
Resultaat: 100 EUR

40-Tal boeken / catalogi over munten en bankbiljetten Cond.: G

30-Tal boeken / catalogi munten
Resultaat: 50 EUR

30-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G

Doosje (ansicht)kaarten
Resultaat: 30 EUR

Doos met diverse foto's en (ansicht) kaarten

Vrij
Geen vanafprijs

Vrij
Geen vanafprijs

Vrij
Geen vanafprijs

Vrij
Geen vanafprijs

Vrij
Geen vanafprijs

Bronzen penning
Startprijs 15 EUR

Bronzen penning met op voorzijde portret van prins Wil Car Hen Friso PR van Oranje en Nassau , het vaderlandt, op de keerzijdeleeuw met zwaard en verenigde pijlenbundel, Stad Gen der Vereenigde Nederl...

Bronzen penning 3 mei 1747
Startprijs 15 EUR

Bronzen penning 3 mei 1747. Prins Willem IV tot stadhouder verkozen. voorz; Borstbeelden van Willem en Anna. WCHF=Willem Karel Hendrik Friso. Keerz: provinciewapens rond generaliteitswadddddpen. gesla...

Stalen penning
Startprijs 10 EUR

Stalen Penning met op de voorzijde een ruiter te paard met omschrift Wil Car Hen Frizo Prince V Oranje Nassau, May 3, 1747, keerzijde met de wapens van de zeven provincien Stadhouder Admiraal Kapitein...

Messing penning Friso
Startprijs 10 EUR

Messing penning Verheffing van Willem Karel Hendrik Friso tot stadhouder van Holland. Voorzijde beeld: borstbeeld van Willem Karel Hendrik Friso met lint schuin van de schouder afhangend en de ster va...

Penning gouden bruiloft Hooft
Startprijs 40 EUR

Gouden bruiloft Mr. Gerrit Hooft burgemeester van Amsterdam en Hester Hinloopen, door J.G. Holtzhey Drie putti zwevend boven een altaar. Stralende wolk met de naam Jehova, met daaronder een 12? regeli...

Penning uit 1757
Startprijs 10 EUR

Penning uit 1757 met op de VZ het borstbeeld van Fredericus magn.rex.boruss. brand.dvx siless en op de KZ : FAMA PRUDENTIA et VIRTUTE en onderop: AUSTIR.EXERC.PROPE.PRAG.FUNDIT.CAESO ET PRAGA OBSESSA ...

Lood/metaal penning
Startprijs 10 EUR

Lood/metaal penning op de tijdsomstandigheden bij het begin van het jaar 1761 Vz: Saturnus zit op gespleten aardbol, verscheurt kind en heeft sikkel in rechterhand; op wereldbol: "GERMANI". Lijk ligt ...