11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

Zilveren rijder Zeeland 1757
Resultaat: 150 EUR

Zilveren rijder uit Zeeland 1757, Cond.: ZF+

Daalder Zeeland 1687
Resultaat: 170 EUR

Daalder Zeeland 1687, Cond.: P-

Zilveren rijder Utrecht 1789
Resultaat: 120 EUR

Zilveren rijder Utrecht 1789, Cond.: ZF+

3 Gulden 1793 Utrecht
Resultaat: 40 EUR

Munt van 3 Gulden 1793 Utrecht, gietgal aan de rand. Cond.: ZF

Kruisrijksdaalder Utrecht 1568
Resultaat: 140 EUR

Bourgondische kruisrijksdaalder Utrecht 1568, Cond.: ZF+

Halve zilveren rijder Utrecht 1782
Resultaat: 100 EUR

Halve zilveren rijder Utrecht 1782, Cond.: ZF+

Leeuwendaalder Utrecht 1616
Resultaat: 60 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1616, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Utrecht 1641
Resultaat: 40 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1641, Cond.: F/ZF

Leeuwendaalder Utrecht 1614
Resultaat: 50 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1614, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Holland 1598
Resultaat: 80 EUR

Leeuwendaalder Holland 1598, Cond.: P

Zilveren dukaat Utrecht 1790
Resultaat: 110 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1790, Cond.: P

Kruisdaalder Zeeland 1584
Resultaat: 1.500 EUR

Bourgondische kruisdaalder Zeeland 1584, erg zeldzaam, Cond.: ZF

Rijksdaalder Zeeland 1623
Resultaat: 90 EUR

Rijksdaalder Zeeland 1623, mooie patina, Cond.: ZF

Daalder Utrecht 1685
Resultaat: 70 EUR

Daalder Utrecht 1685, Cond.: ZF

Halve leeuwendaalder Utrecht 1647
Resultaat: 50 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1763
Resultaat: 130 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1763, Cond.: P+

Zilveren dukaat Zeeland 1660
Resultaat: 100 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1660, Cond.: ZF-

1 Gulden Utrecht 1762
Resultaat: 30 EUR

1 Gulden Utrecht 1762, mooie patina, Cond.: P

10 Stuiver Utrecht 1781
Resultaat: 70 EUR

10 Stuiver Utrecht 1781, mooie patina, Cond.: P

Scheepjesschelling Utrecht 1786
Resultaat: 30 EUR

Scheepjesschelling Utrecht 1786, Cond.: ZF+

2x Rijdersschelling Utrecht
Resultaat: 20 EUR

2x Rijdersschelling Utrecht 1680 en 1682, Cond.: F

Halve gouden rijder Utrecht 1750
Resultaat: 375 EUR

Halve gouden rijder Utrecht 1750, Cond.: ZF

Gouden rijder Utrecht 1751
Resultaat: 800 EUR

Gouden rijder Utrecht 1751, Cond.: ZF+

Gouden dukaat Utrecht 1792
Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1792, iets gebogen, Cond.: ZF+

Gouden dukaat Utrecht 1792
Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1597
Resultaat: 275 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1597, iets gebogen, Cond.: ZF

4x Muntmeesterpenning Utrecht
Resultaat: 60 EUR

4x Muntmeesterpenning Utrecht 2x 1758, 2x 1759 Gem. Cond.: ZF

Zilveren dukaat Zeeland 1786
Resultaat: 85 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1786, Cond.: ZF+

1/2 zilveren rijder Zeeland 1661
Resultaat: 200 EUR

Halve zilveren rijder Zeeland 1661, Cond.: F/ZF

Daalder Zeeland 1683
Resultaat: 80 EUR

Daalder Zeeland 1683, Cond.: ZF-

Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772
Resultaat: 160 EUR

Zilveren 1/4 dukaat Zeeland 1772, zeldzaam Cond.: ZF

2x 1/8 dukaat Zeeland
Resultaat: 35 EUR

2x 1/8 Zilveren dukaat Zeeland 1785 (F) en 1766 (ZF)

Zilv. afslag van een duit Utrecht 1739
Resultaat: 30 EUR

Zilveren afslag van een duit Utrecht 1739, iets randschade Cond.: ZF+

8 Zilv. munten
Resultaat: 140 EUR

8 Duiten + 1 onbekend
Resultaat: 60 EUR

6x 1 Gulden 1704-1723
Resultaat: 170 EUR

Snaphaan Gelderland zonder jaar
Resultaat: 160 EUR

Snaphaan Gelderland zonder jaar, mooi rond exemplaar, Cond.: ZF/P

1/20 Reaal Gelderland 1586
Resultaat: 40 EUR

1/20 Reaal Gelderland 1586, Cond.: ZF-/ZG

Gouden dukaat Gelderland 1595
Resultaat: 400 EUR

Gouden dukaat Gelderland 1595,iets gegolfd Cond.: F+

Zilveren rijder Gelderland 1774
Resultaat: 80 EUR

Zilveren rijder Gelderland 1774 (gietgal) Cond.: ZF

3 Gulden Gelderland 1786
Resultaat: 160 EUR

3 Gulden Gelderland 1786, Cond.: P

Kruisdaalder Gelderland 1567
Resultaat: 120 EUR

Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1567 (7 moeilijk leesbaar), mooie patina, Cond.: ZF+

Kruisdaalder Gelderland 1592
Resultaat: 160 EUR

Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1592. Cond.: ZF/ZF+

Rijksdaalder Gelderland 1624
Resultaat: 100 EUR

Rijksdaalder Gelderland 1624, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Gelderland 1607
Resultaat: 120 EUR

Leeuwendaalder Gelderland 1607, Cond.: ZF+

Philipsdaalder Gelderland 1557
Resultaat: 180 EUR

Philipsdaalder Gelderland 1557, Cond.: ZF/ZF+

2x 1 Gulden Gelderland
Resultaat: 55 EUR

2 Munten van 1 Gulden Gelderland 1715 en 1763 Cond.: ZF

Zilveren rijder Overijssel 1679
Resultaat: 47 EUR

Zilveren rijder Overijssel 1679, iets corosie, Cond.: F/ZF

3 Gulden Overijssel 1683
Resultaat: 225 EUR

3 Gulden Overijssel 1683, zeldzaam, Cond.: F-

Kruisdaalder Overijssel 1567
Resultaat: 140 EUR

Bourgondische kruisdaalder Overijssel 1567, iets corosie, Cond.: ZF/ZF+

Rijksdaalder Overijssel 1620
Resultaat: 90 EUR

Rijksdaalder Overijssel 1620, Cond.: F/ZF

Leeuwendaalder Overijssel 1617
Resultaat: 60 EUR

Leeuwendaalder Overijssel 1617, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Overijssel 1616
Resultaat: 45 EUR

Leeuwendaalder Overijssel 1616, iets corosie, Cond.: F+

Leeuwendaalder Overijssel 1645
Resultaat: 80 EUR

Leeuwendaalder Overijssel 1645 (schaars) Cond.: ZF/ZF+

Leeuwendaalder Overijssel 1688
Resultaat: 110 EUR

Leeuwendaalder Overijssel 1688, Cond.: P-

1/5 Philipsdaalder Gelderland 1566
Resultaat: 55 EUR

1/5 Philipsdaalder Gelderland 1566, Cond.: ZF+

2x Ruiterschelling Gelderland
Resultaat: 25 EUR

2x Ruiterschelling Gelderland uit 1691 en 1681 (met klop), Gem. Cond.: F

Gouden afslag bezemstuiver
Resultaat: 1.000 EUR

Gouden afslag van een bezemstuiver Gelderland 1759, Cond.: P-

1/5 Philipsdaalder Overijssel 1666
Resultaat: 30 EUR

1/5 Philipsdaalder Overijssel 1666, Cond.: F

Kavel van 14 duiten Geld.
Resultaat: 60 EUR

8 Munten
Resultaat: 150 EUR

Kavel van 8 munten; Dubbele stuivers Gelderland 1786, 1785, 16??, 1734, Bezemstuivers 1764, 1785, Stuivers 1757, 1756

4 Munten
Resultaat: 45 EUR

6 Duiten Overijssel
Resultaat: 20 EUR

Halve 3 Gulden 1696
Resultaat: 110 EUR

Halve 3 Gulden Friesland 1696, Cond.: ZF

Florijn Friesland 1665, klop
Resultaat: 100 EUR

Florijn Friesland 1665 (met klop Holland), Cond.: ZF-

Snaphaanschelling Friesland 16??
Resultaat: 20 EUR

Snaphaanschelling Friesland 16??, Cond.: F

2x Ruiterschelling Groningen
Resultaat: 35 EUR

2x Ruiterschelling Groningen 1691 en 1692, Cond.: F+

7 Munten
Resultaat: 40 EUR

Zilv. afslag duit 1723
Resultaat: 170 EUR

Zilveren afslag van een duit 1723 Friesland, Cond.: ZF-

Gouden dukaat Holland 1781
Resultaat: 280 EUR

Gouden dukaat Holland 1781, Cond.: ZF

Gouden dukaat West Friesland 1592
Resultaat: 500 EUR

Gouden dukaat West Friesland 1592, Cond.: ZF/P

Gouden dukaat West Friesland 1684
Resultaat: 550 EUR

Gouden dukaat West Friesland 1684, Cond.: ZF/P

Halve gouden rijder West Friesland 1760
Resultaat: 700 EUR

Halve gouden rijder West Friesland 1760, Cond.: P-

Zilveren rijder Holland 1766
Resultaat: 100 EUR

Zilveren rijder Holland 1766, Cond.: ZF+

Halve zilveren rijder Holland 1770
Resultaat: 75 EUR

Halve zilveren rijder Holland 1770, Cond.: P-

3 Gulden Holland 1764
Resultaat: 120 EUR

3 Gulden Holland 1764, mooie patina, Cond.: P

2 Gulden Holland 1687
Resultaat: 500 EUR

2 Gulden Holland 1687, Cond.: ZF/P

Leeuwendaalder Holland 1576
Resultaat: 40 EUR

Leeuwendaalder Holland 1576, Cond.: F/ZF

Halve leeuwendaalder Holland 1577
Resultaat: 40 EUR

Halve leeuwendaalder Holland 1577, Cond.: F/ZF

Zilveren rijder West Friesland 1785
Resultaat: 130 EUR

3 Gulden West Friesland 1695
Resultaat: 110 EUR

3 Gulden West Friesland 1695, Cond.: F+

3 Gulden West Friesland 1791
Resultaat: 110 EUR

3 Gulden West Friesland 1791, Cond.: P

Rijksdaalder West Friesland 1622
Resultaat: 60 EUR

Rijksdaalder West Friesland 1622, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Resultaat: 60 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

Scheepjesschelling, vierkant
Resultaat: 1.500 EUR

4 Munten
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 4 munten; 1x 1 Gulden Holland 1763, 1x 1 Gulden Holland 1764, 2x 1/5 Philipsdaalder Holland 1x 1572 1x zonder jaartal, Cond.: ZF-

4 Munten
Resultaat: 90 EUR

Kavel van 4 munten; 3x 1 Gulden West Friesland 1762, 1791, 1734. Halve leeuwendaalder West Friesland 1632, Cond.: F/ZF

Daalder West Friesland 1686
Resultaat: 45 EUR

Daalder West Friesland 1686, iets corosie, Cond.: F+

Leeuwendaalder Holland 1589
Resultaat: 70 EUR

Leeuwendaalder Holland 1589, Cond.: ZF

Gouden afslag bezemstuiver
Resultaat: 650 EUR

Gouden afslag van een bezemstuiver Holland 1739, Cond.: P-

50 Stuiver Napoleon
Resultaat: 550 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1806
Resultaat: 260 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1806, Cond.: P+

Zilveren dukaat 1803
Resultaat: 80 EUR

Zilveren dukaat 1803, Cond.: ZF+

3 Gulden Utrecht 1795
Resultaat: 60 EUR

3 Gulden Utrecht 1795, gietgal, Cond.: ZF+

Zilveren dukaat Zeeland 1795
Resultaat: 50 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1795, gietgal, Cond.: ZF-

3 Gulden Holland 1795
Resultaat: 60 EUR

3 Gulden Holland 1795, Cond.: ZF-