Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling postzegels België
Resultaat: 500 EUR

Verzameling België in drie DAVO-Albums; gebruikt; ongebruikt en postfris materiaal uit de jaren 1849-1968. Begint met spaarzaam gebruikt klassiek materiaal (Yvert no's 2,5,6,7 en 11) en vervolgt met e...

Zwarte multoband postzegels
Resultaat: 500 EUR

1 Zwarte multoband met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT, scheepstempels etc. ook buitenlands.

Groen map, beter NL
Resultaat: 425 EUR

1 Groene map met vele poststukken waaronder beter Nederland

Witte multoband postzegels
Resultaat: 375 EUR

1 Witte multoband (no. 17) met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT en scheepstempels naar Nederlandse koloniën

Groene bewaarmap poststukken
Resultaat: 350 EUR

1 Groen bewaarmap met een groot aantal poststukken waaronder; maximumkaarten, paardenpostzegels op brief, prive post, 130 stuks schepen en scheepspost waaronder klassiek, 50 stuks scheepsbrieven, 60 s...

Rood album NL
Resultaat: 300 EUR

Verzameling Nederland ongebruikt en postfris in een rood Lindneralbum. Bevat ondermeer Wilhelminaseries Konijnenburg (1940) gedeeltelijk en Harz (1947) compleet postfris. Verder heel veel ongebruikte ...

Verzameling NL & Overzee
Resultaat: 280 EUR

Verzameling Nederland en Overzeese gebiedsdelen gebruikt, ongebruikt en postfris metr ondermeer de eerste twee emissies compleet - met koningn Willem III - (catalogus NvPH no's 1 t/m 6) en verder veel...

Groen stockboek postzegels
Resultaat: 250 EUR

1 Groen stockboek met voor- en naoorlogse postfris en ongebruikt materiaal. O.a. Juliana 1954 hoge waarden meervoudig. Rembrandt 1956 postfris en veel postfris materiaal uit de 70-er en 80-er jaren.

Doos postfris en boekjes
Resultaat: 250 EUR

Avonturendoos met heel veel postfrisse postzegelboekjes

Postzegelalbum
Resultaat: 225 EUR

Postzegelalbum met diverse postzegels

Grijze klapper, 80-er jaren
Resultaat: 200 EUR

1 Grijze klapper met veel postfris en frankeergeldig materiaal uit de 80-er jaren, ondermeer hoge waarden Beatrix in aantallen.

Postzegelalbum div. landen
Resultaat: 130 EUR

Album met postzegels uit diverse landen

Rood stockboek postzegels
Resultaat: 125 EUR

1 Rood stockboek motiefverzameling schepen veel postfris materiaal waaronder beter zoals; Duits, Zuid-West Afrika 1906 hoge waarden, klassiek Brits Guinea, serie Canal de Suez 1868 etc.

Groene klapper, postfris NL
Resultaat: 110 EUR

1 Groen klapper met postfris Nederland waaronder kinderzegelblokken meervoudig. Deels frankeergeldig.

Frankrijk, Rode kruis in blokken
Resultaat: 110 EUR

Frankrijk, Rode kruis in blokken

Bruin stockboek Churchill
Resultaat: 100 EUR

Bruin stockboek Churchill

3 Albums postfris Frankrijk
Resultaat: 100 EUR

Frankrijk, postfris in 3 albums

2 Stockboeken + 3 mappen, paarden
Resultaat: 90 EUR

2 Stockboeken en 3 mappen met motief paarden.

4 Mappen + 3 boeken, Chruchill/Kennedy
Resultaat: 90 EUR

4 Mappen en 3 stockboeken motief Churchill en Kennedy

Rood stockboek, schepen
Resultaat: 75 EUR

1 Rood stockboek motief schepen (no. 18) wereldwijd meest postfris.

4 Luchtpostbrieven
Resultaat: 75 EUR

In DAVO-map 4 stuks interessante luchtpostbrieven o.a; vlucht 1928. Cat. waarde € 200,-

Doosje stadspost Zwolle
Resultaat: 70 EUR

Doosje met stadspost Zwolle postfris in aantallen, tevens cliches

Zwarte multoband Spanje, Frankrijk
Resultaat: 70 EUR

1 ZWarte multoband met vooral postfris Spanje en Frankrijk.

Doos poststukken + boeken
Resultaat: 60 EUR

Avonturendoos poststukken en stockboeken