Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kosmos Sammelbilder
Resultaat: 15 EUR

Kosmos Sammelbilder Anmut und Schonheit. Kosmos-Bilder-Zentrale-Memmingen. Compleet boek met foto's (reproducties) van bekende vrouwen ca. 1930

Maschinenbau I, Prof. Grove
Resultaat: 30 EUR

Maschinenbau I von Prof. Grove 5 oct 1874. Compleet handgeschreven en getekend boek over machinebouw. Ondertekend J. Willem Meyjes

Het Amusante Weekblad
Resultaat: 15 EUR

Het Amusante Weekblad almanak vanaf 1931. 10 cents per nummer. Uitgever H. Nelissen Bilthoven

Facciolati et Forcelline Lexicon
Startprijs 40 EUR

Facciolati et Forcelline Lexicon 19e eeuw, Jacobus Bailey A.M. Latijnse lexicon Vol I.

Rettel Busch Stilhandbuch
Startprijs 25 EUR

Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart

2 Boeken Duitsland WO II
Startprijs 100 EUR

2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...

Textielschool decompositieboek
Resultaat: 60 EUR

Textielschool decompositieboek voor J. de Boer. Boekbinderij R. Heutink, waarschijnlijk van textielfabriek van Heek

Willem Albert Bachiene Deel II
Resultaat: 70 EUR

Willem Albert Bachiene Deel II, Heilige Geographie of Aardrijkskundige Beschrijving Des Joodschen Lands eertijds Kanaan. 17e-18e eeuw in originele lederen band

Willem Albert Bachiene Deel I
Resultaat: 70 EUR

Willem Albert Bachiene Deel I, Heilige Geographie of Aardrijkskundige Beschrijving Des Joodschen Lands eertijds Kanaan. 17e-18e eeuw in originele lederen band

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Startprijs 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott
Startprijs 80 EUR

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott. Betrachtungen uber die Busse une bekehrung zu Gott. Herausgegeben Johann Maner mit kupfern Nürnberg 1749. Diverse gravures uit de 18e eeuw. In origineel lederen b...

Jona de Profeet
Startprijs 15 EUR

Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S

3 Boeken WO I en WO II
Resultaat: 22 EUR

3 Boeken WO I en WO II; 1x Oorlogszakboekje 22e regiment infanterie 1905 met aantekeningen en penning van Kreveln Cornelis Johannes Wilhelmus 22 regiment. 1x Eisenhower was mijn baas Kay Summersby, 3e...

Album IJzeren Spoorwegmaatschappij
Resultaat: 70 EUR

Album 1875-1900 Jubileum IJzeren Spoorwegmaatschappij

3 Fotoalbums ca. 1900 en oorlogstijd
Resultaat: 140 EUR

3 Fotoalbums waarvan 2 albums ca. 1900 en 1 album over de oorlogstijd

Nos Contemporains
Startprijs 75 EUR

Nos Contemporains uitgegeven bij Adolf Eckstein Berlijn

Ingebonden jaargangen Eigen Erf voor Drenthe en Overijssel
Resultaat: 85 EUR

Ingebonden jaargangen Eigen Erf voor Drenthe en Overijssel 1928,1930,1935,1936, tevens 4 banden en enkele losse nummers

Jaargangen weekblad Panorama
Startprijs 50 EUR

Ingebonden weekbladen Panorama jaargangen 1932 (2 banden) 1938, 1939, 1948 en 1949, tevens 8 banden met jaargangen tussen 1936-1960

Ingebonden jaargangen Signaal, de Spiegel en Buiten
Resultaat: 70 EUR

Ingebonden jaargangen Signaal, de Spiegel en Buiten in 9 banden

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins
Startprijs 80 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden

Ingebonden jaargangen weekblad De Spiegel
Startprijs 35 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad De Spiegel uit de 50-er jaren in 7 banden

Ingebonden jaargangen Katholieke Illustratie
Resultaat: 55 EUR

Ingebonden jaargangen Katholieke Illustratie in 18 banden waaronder 1919/1920 en 1967

Kroniek van de Week en de Spiegel
Startprijs 30 EUR

Weekbladen Kroniek van de Week en De Spiegel in 8 banden

Katholieke Illustratie ingebonden
Resultaat: 50 EUR

Katholieke Illustratie ingebonden o.a; jaargangen 1881/1882 en 1907. Totaal 10 banden