Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

 

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3140 Resultaten
Kavel: 1

Druppel diamant

Resultaat: 1.300 EUR

Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G


Kavel: 2

Ring diam.

Resultaat: 350 EUR

Ring WG750/000 bezet met 11 diamanten. ø 56, ca.6.10 gr.


Kavel: 3

Ring WG/brilj.

Startprijs 1.500 EUR

Aparte ring WG/585/000 bezet met briljanten en diamant-navettes ca.2.14 crt.W/SI, ø55 (open), ca.10.6 gr.


Kavel: 4

Ring WG/Brilj.

Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljanten ca. 1.0 crt.,W/SI ø55, ca.13.1 gr.


Kavel: 5

Creolen WG/Diam.

Startprijs 1.000 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met diamant-carrees ca.1.20 crt. W/VSI. L.25mm., ca.8.2 gr.


Kavel: 6

Oorst./WG/brilj.

Startprijs 580 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder een briljant samen 0.50 crt.W/PI en 5 briljanten samen 0.20 crt.W/SI., L13 mm., 2.0gr.


Kavel: 7

Hanger WG brilj.

Startprijs 750 EUR

Hanger WG 750/000 met 152 briljanten en diamant baquettes ca. 0.94 crt.W/SI, L21 mm., ca.2.4 gr.


Kavel: 8

Hartring WG/brilj.

Startprijs 650 EUR

Ring WG 750/000 hartvormig bezet met 26 briljanten W/SI, ca. 0.40 crt.,ø56, 2.9 gr.


Kavel: 9

Hartoorst./WG/brilj.

Startprijs 800 EUR

Hartvormige oorstekers WG 750/000 met 52 briljanten 0.74 crt.,W/SI. ø9 mm., 2.4 gr.


Kavel: 10

Zilveren model Ferrari

Resultaat: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia


Kavel: 11

Grote Joodse kom

Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U


Kavel: 12

Grote kandelaar zilv.

Resultaat: 3.200 EUR

Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U


Kavel: 13

Zilveren bestek

Resultaat: 850 EUR

Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.


Kavel: 14

Dienblaadje Joodse afb.

Startprijs 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U


Kavel: 15

Flacon, zilveren dop

Resultaat: 80 EUR

Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U


Kavel: 16

Zilveren Hoorn des Overvloeds

Startprijs 900 EUR

Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.


Kavel: 17

Zilveren dekseldoosje met putti

Resultaat: 250 EUR

Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....


Kavel: 18

Eierset 7 delig

Startprijs 760 EUR

Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U


Kavel: 19

Zilver cloisonne ei

Startprijs 1.000 EUR

Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,


Kavel: 20

Zilveren mandje

Resultaat: 70 EUR

Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U


Kavel: 21

3 Delig servies

Startprijs 1.000 EUR

3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U


Kavel: 22

Zilveren koolpotje

Resultaat: 40 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U


Kavel: 23

Krist. bonbonierre, zilv. beugel

Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%


Kavel: 24

Zilveren tabaksdoos

Resultaat: 135 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U