Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U
Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.
12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-
Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G
Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G
Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G
Twee Perzische kleedjes; 1x met streepmotief 57x68cm. en 1x met lussen 72x62cm. Cond.: G
Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G
Blikken speelgoed kindergrammofoon, gemerkt Gama (Duitsland). Opdraaimechaniek en originele sleutel ca. 1920 (functionerend). Lithografie vergeeld maar zichtbaar, verder in redelijke staat 20xø15cm. C...
Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.
Koersgeld Bhutan, India, Pakistan, Bangladesh Cond.: UNC
33 Munten waaronder 31x koersgeld Tanzania, 1x 1000 pesetas (10 ecu) Saharani Arab en 1x 1/2 crown 1934 ZF/PR Rhodesië
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone waaronder 20 koersmunten Gambia, 12 koersmunten Sierra Leone en diverse munten uit o.a; Centraal Afrika, Mali, Biafra etc.
20 Diverse munten uit New-Foundland, Nova Scotia, Groenland en New Brunswick waaronder; 1 penny 1824 ZF(Nova scotia) 2x 25 ore 1926 ZF en UNC (Groenland)