Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren melk- en suikerpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U

3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.

12 Munten Duits Oost-Afrika
Resultaat: 100 EUR

12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-

Chinees bord
Resultaat: 55 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G

2 Aardewerken schalen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G

Copier Leerdam glas
Resultaat: 120 EUR

Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G

2 Perzische tapijtjes
Resultaat: 80 EUR

Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G

2 Kleedjes
Resultaat: 35 EUR

Twee Perzische kleedjes; 1x met streepmotief 57x68cm. en 1x met lussen 72x62cm. Cond.: G

3 Tafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, notenhout
Resultaat: 475 EUR

Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G

Blikken kindergrammofoon
Resultaat: 60 EUR

Blikken speelgoed kindergrammofoon, gemerkt Gama (Duitsland). Opdraaimechaniek en originele sleutel ca. 1920 (functionerend). Lithografie vergeeld maar zichtbaar, verder in redelijke staat 20xø15cm. C...

Sieradendoos
Resultaat: 50 EUR

Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, cavaleristen
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G

Tekening, Willem Maris
Resultaat: 425 EUR

Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.

Ca. 3,3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.

5 Francs 1883 Zwitserland
Resultaat: 65 EUR

5 Francs 1883 Zwitserland PR, Lugano

Gouden 10 gulden munt
Resultaat: 80 EUR

Gouden 10 gulden munt Nederland in case.

Gouden 10 Gld. 1892
Resultaat: 90 EUR

Gouden 10 gulden munt Nederland 1892 in case.

Koersgeld Bhutan, India, Pakistan, Bangladesh
Resultaat: 55 EUR

Koersgeld Bhutan, India, Pakistan, Bangladesh Cond.: UNC

33 Munten Rhodesie, Tanzania, Saharani Arab
Resultaat: 60 EUR

33 Munten waaronder 31x koersgeld Tanzania, 1x 1000 pesetas (10 ecu) Saharani Arab en 1x 1/2 crown 1934 ZF/PR Rhodesië

53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone
Resultaat: 100 EUR

53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone waaronder 20 koersmunten Gambia, 12 koersmunten Sierra Leone en diverse munten uit o.a; Centraal Afrika, Mali, Biafra etc.

20 Munten Nova Scotia, Groenland etc.
Resultaat: 205 EUR

20 Diverse munten uit New-Foundland, Nova Scotia, Groenland en New Brunswick waaronder; 1 penny 1824 ZF(Nova scotia) 2x 25 ore 1926 ZF en UNC (Groenland)