Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR

Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G

Chinese kist (VEDAO)
Resultaat: 160 EUR

Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.

Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk)
Startprijs 400 EUR

Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G

Mahonie kast + bovenkastje
Resultaat: 450 EUR

Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R

Grote spiegelkast
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...

Grote losse kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote oude bronzen kandelaar in barok stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 78cm. Cond.: G

Brede tafelklok
Startprijs 100 EUR

2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Ets, koning
Geen vanafprijs

Pendulestel
Startprijs 180 EUR

Frans 3-delig klokkenstel ca. 1890 gemaakt van compositie metaal in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk (Japy Freres Paris) in goede originele staat 39x26x13cm. en 38x20x11cm. Cond.: G

Spiegel met koper
Startprijs 40 EUR

Spiegel ca. 1910, kopergeslagen met facetgeslepen glas in goede staat 52x27x16cm. Cond.: G

Zwart/groen marmer klok
Startprijs 300 EUR

Grote zwart marmeren pendule ca. 1890 met zichtbare balans en 8-daags uurwerk. Gegraveerd en met groen marmeren stukjes ingelegd. In zeer goede originele staat (1 chip onderaan) 43x49x16cm. Cond.: G

Zwart marmeren klokje
Startprijs 80 EUR

Franse zwart marmeren pendule ca. 1890 met 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 23x38x13cm. Cond.: G

Zilveren visschep
Startprijs 40 EUR

Plated visschep ca. 1890, mooie vormgeving 30cm. Cond.: G

2 Steengoed flacons
Startprijs 30 EUR

Twee DUitse steengoed kruiken ca. 1920 in renaissance stijl met blauwe glazuur. genummerd 177, beide in zeer goede staat 19x10x5,5cm. Cond.: G

Armband saffier/brilj.
Resultaat: 700 EUR

Armband WG 585/000 bezet met 23 ovale saffier cabochons 5x4mm., ca.14.0 crt.in goede kleur en 44 briljanten ca.0.70 crt.W/SI, L.18.5 cm. ca. 13.4 gr. L.18.5cm.

Engels mahonie hangkastje
Startprijs 120 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

Engelse commode
Resultaat: 170 EUR

Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G

3 Delen Delfts blauw
Startprijs 60 EUR

Drie delen Delfts keramiek Royal Koninklijke Delft Holland 20e eeuw; 1x blakertje (1 chip), 1x dekselschaal en 1x knijpfles/ In goede originele staat 11x26cm.

Hanglamp, melkglazen schaal
Startprijs 200 EUR

Oude hanglamp met bewerkte roze glazen kap, messing ornamentuur en compositie metalen putti 20e eeuw. Scherf van kap is gelijmd ø40cm. Cond.: R