Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lorje, aquarel
Startprijs 50 EUR

Joha Lorje, aquarel op papier, Algarve '83 landschap 28x41cm. Cond.: F

8-Kantige vaas, zilv. dop
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G

Kagie
Startprijs 120 EUR

2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G

5 Japanse imari borden
Startprijs 40 EUR

Vijf Japans porseleinen borden 19e eeuw met landschapsmotief en figuur. 4x goed en 1x randschade ø21cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Vuurvergulde empire pendule
Resultaat: 2.000 EUR

Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

Frankrijk, België FDC
Startprijs 15 EUR

Frankrijk/België FDC's

Porseleinen hond
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen Goebel herdershond Western Germany in goede staat 18x24x5cm. Cond.: G

Kees Meyer
Startprijs 30 EUR

Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.

Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 10 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G

Herend vis
Resultaat: 32 EUR

Herend porseleinen figuur in de vorm van een middeleeuwse walvis. Groen met bladgoud in zeer goede staat 8,5x7x7cm. Cond.: G

Ets, Em Boiluim pinx et sculp
Resultaat: 25 EUR

Em Boiluim pinx et sculp 19e eeuw, ets op papier, lachen aan het hof 21x14,5cm. Cond.: G

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Resultaat: 275 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR

Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G

Tegeltableau paard 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startprijs 60 EUR

Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G

2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Speelgoed gasfornuisje
Resultaat: 20 EUR

Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G

Pistool
Startprijs 30 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G