2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R
.
Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U
Cornelis Albert van Assendelft (1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, werkende boeren op het akkerveld 65x48cm. (rondom beschadigd)
Wurtz (Duitse school), olieverf op linnen, heren- en dameportret 30x40cm. Cond.: G
Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G
Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R
Bronzen vijzel, stamper ontbreekt, 18e-19e eeuw, ø13-ø16cm. Cond.: G