Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren zoutstrooiers
Resultaat: 30 EUR

2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R

Antiek zilv. broche
Geen vanafprijs

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

Oorstekers aquamarijn
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers zilver 925/000 bezet met rechthoekige gefac.aquamarijn (2/ 6x4 mm) en 16 rond gefac.aquamarijn ø1mm. ca. 2.6 gr.

Oorstekers smaragd/w.topaas
Resultaat: 25 EUR

Oorstekers zilver 925/000 verg.11.5x9.5 mm., bezet met 2 6x4 mm. ovale smaragd cabochons en 32 ø 1mm., rond gefac. witte topaas.
.

Zilveren suikerlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U

Stalinterieur naar Wouwerman
Resultaat: 10 EUR

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

tekening, G. van Assendelft
Geen vanafprijs

Cornelis Albert van Assendelft (1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, werkende boeren op het akkerveld 65x48cm. (rondom beschadigd)

2 Portretten
Geen vanafprijs

Wurtz (Duitse school), olieverf op linnen, heren- en dameportret 30x40cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 17 EUR

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Schilderij
Geen vanafprijs

Ets, koning
Geen vanafprijs

Koperen doofpot
Geen vanafprijs

Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Filmcamera
Resultaat: 36 EUR

Noris 8 Synchro Super filmcamera 50-er jaren in zeer goede staat 37x30x20cm. Diverse accesoires, extra belichting Agfa, Noris Synchromat 8 (plank), revolvergriff Agfa etc. Cond.: G

Vijzel zonder
Resultaat: 40 EUR

Bronzen vijzel, stamper ontbreekt, 18e-19e eeuw, ø13-ø16cm. Cond.: G

Spinnewiel
Geen vanafprijs

19e Eeuws spinnewiel in goede staat 72x84x54cm. Cond.: G

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos vazen
Geen vanafprijs