Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

 

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1254 Resultaten
Kavel: 3501

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge, gesigneerd Pieter Morryn ca. 1760. Wortelnoten kast geheel gedragen op ballustervormige bolpoten. Front met inlegwerk, uurwerk met kwartierslag en volle kalender. g...


Kavel: 3527

Amsterdamse staartklok, 18e eeuw

Resultaat: 5.500 EUR

Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...


Kavel: 3505

Klokkenstel met 2 kandelaars

Resultaat: 4.500 EUR

Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...


Kavel: 3595

Vuurvergulde klok (Amor)

Resultaat: 3.800 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...


Kavel: 270

Zilver, cloisonne schenkkan

Resultaat: 3.500 EUR

Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...


Kavel: 12

Grote kandelaar zilv.

Resultaat: 3.200 EUR

Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U


Kavel: 1042

Jan Rijlaarsdam, Parijs

Resultaat: 2.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U


Kavel: 3502

Vuurvergulde empire pendule

Resultaat: 2.000 EUR

Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...


Kavel: 11

Grote Joodse kom

Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U


Kavel: 6002

2 Kandelaars Meissen

Resultaat: 1.800 EUR

Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....


Kavel: 10

Zilveren model Ferrari

Resultaat: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia


Kavel: 3597

Boulle klok

Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....


Kavel: 1163

Jan te Wierik, acryl op papier

Resultaat: 1.550 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U


Kavel: 4010

Kabinet

Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G


Kavel: 4001

Duitse commode ca. 1880

Resultaat: 1.400 EUR

Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.


Kavel: 1

Druppel diamant

Resultaat: 1.300 EUR

Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G


Kavel: 126

Ameth./diam. collier WG

Resultaat: 1.300 EUR

Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.


Kavel: 49

Zilveren schaal 18e eeuw

Resultaat: 1.250 EUR

Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U


Kavel: 271

Zilveren ei

Resultaat: 1.250 EUR

Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...


Kavel: 1114

Pastel onges.

Resultaat: 1.200 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G


Kavel: 1111

Jan te Wierik

Resultaat: 1.100 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst 64x70cm. Cond.: G


Kavel: 1112

Jan te Wierik

Resultaat: 1.100 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst Cond.: G


Kavel: 2004

Grote bronzen hanglamp

Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G


Kavel: 3607

Friese staartklok

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...