Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge
Resultaat: 900 EUR

Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,

Fruitschaal op voet zilver
Resultaat: 900 EUR

Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...

Tafelklok, dubbel snek
Resultaat: 900 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse tafelklok met dubbele snek, koper inlegwerk in mahonie hout. Gesigneerd John Gaskin Dublin in goede originele staat. 1 Stukje koperwerk van 3cm. mist. 41x28x17cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 875 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Resultaat: 850 EUR

Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.

Grote Imari vaas
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G

Armband saffier/brilj.
Resultaat: 700 EUR

Armband WG 585/000 bezet met 23 ovale saffier cabochons 5x4mm., ca.14.0 crt.in goede kleur en 44 briljanten ca.0.70 crt.W/SI, L.18.5 cm. ca. 13.4 gr. L.18.5cm.

Bronzen kartelklok
Resultaat: 675 EUR

Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 650 EUR

Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U

44x 5 Mark gedenkmunten, complete serie
Resultaat: 650 EUR

44x 5 Mark gedenkmunten Duitsland, complete serie waaronder Gem. museum, Schiller en Von Baden)

Italiaanse staande klok
Resultaat: 550 EUR

Imposante Neo Renaissance staande klok. vrijslinger met prachtig pompeus beeldhouwwerk 2e helft 20e eeuw. Westminster uurwerk en messing wijzerplaat met emaille cartouches 203x48x30cm. Cond.: G

Beeld, eskimo met beer
Resultaat: 550 EUR

Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G

Jan van Vuren
Resultaat: 525 EUR

Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U

Eiken kussenkast
Resultaat: 525 EUR

Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G

Pastoorskast
Resultaat: 500 EUR

Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...

Bronzen figuur, danseres
Resultaat: 500 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Brilj.ring WG
Resultaat: 480 EUR

Ring WG 750/000 met een briljant 1.02 crt.W/PI., ø55, 3.0 gr.

Collier 585/000 4 maanstenen
Resultaat: 475 EUR

Collier GG585/000 bezet met 4 maanstenen. L.55-58 cm.

Kolompendule
Resultaat: 475 EUR

Prachtige grote empire pendule ca. 1830 met vuurverguld bronzen beslag en ornamentuur, wijzerplaat met compensatieslinger. In goede originele ongerestaureerde staat. Uurwerk gesigneerd Leclere 61x31x1...

Bureau
Resultaat: 475 EUR

Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, notenhout
Resultaat: 475 EUR

Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G

Collier 2rij parel/jade
Resultaat: 450 EUR

Collier van 2 rijen parel met jade ,slot WG750/000 waarop 2 briljantjes,4 smaragdjes en een parel. L. 40 cm.

Schild man in grot
Resultaat: 450 EUR

Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G

Grote zakkroonluchter
Resultaat: 450 EUR

Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G