Kapitaal Amsterdams staand horloge, gesigneerd Pieter Morryn ca. 1760. Wortelnoten kast geheel gedragen op ballustervormige bolpoten. Front met inlegwerk, uurwerk met kwartierslag en volle kalender. g...
Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...
Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....
Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....
Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U
Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G
Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.
Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G
Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.
Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst 64x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst Cond.: G
Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...
Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,
Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...
Prachtige 19e eeuwse Engelse tafelklok met dubbele snek, koper inlegwerk in mahonie hout. Gesigneerd John Gaskin Dublin in goede originele staat. 1 Stukje koperwerk van 3cm. mist. 41x28x17cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.
Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G
Armband WG 585/000 bezet met 23 ovale saffier cabochons 5x4mm., ca.14.0 crt.in goede kleur en 44 briljanten ca.0.70 crt.W/SI, L.18.5 cm. ca. 13.4 gr. L.18.5cm.
Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
44x 5 Mark gedenkmunten Duitsland, complete serie waaronder Gem. museum, Schiller en Von Baden)
Imposante Neo Renaissance staande klok. vrijslinger met prachtig pompeus beeldhouwwerk 2e helft 20e eeuw. Westminster uurwerk en messing wijzerplaat met emaille cartouches 203x48x30cm. Cond.: G
Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G
Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Collier GG585/000 bezet met 4 maanstenen. L.55-58 cm.
Prachtige grote empire pendule ca. 1830 met vuurverguld bronzen beslag en ornamentuur, wijzerplaat met compensatieslinger. In goede originele ongerestaureerde staat. Uurwerk gesigneerd Leclere 61x31x1...
Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G
Collier van 2 rijen parel met jade ,slot WG750/000 waarop 2 briljantjes,4 smaragdjes en een parel. L. 40 cm.
Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G
Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G