12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

5.500 EUR

Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3527
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw

5.500 EUR

Klokkenstel met 2 kandelaars 3505
Klokkenstel met 2 kandelaars

4.500 EUR

Vuurvergulde klok (Amor) 3595
Vuurvergulde klok (Amor)

3.800 EUR

Zilver, cloisonne schenkkan 270
Zilver, cloisonne schenkkan

3.500 EUR

Grote kandelaar zilv. 12
Grote kandelaar zilv.

3.200 EUR

Jan Rijlaarsdam, Parijs 1042
Jan Rijlaarsdam, Parijs

2.000 EUR

Vuurvergulde empire pendule 3502
Vuurvergulde empire pendule

2.000 EUR

Grote Joodse kom 11
Grote Joodse kom

1.800 EUR

2 Kandelaars Meissen 6002
2 Kandelaars Meissen

1.800 EUR

Zilveren model Ferrari 10
Zilveren model Ferrari

1.750 EUR

Boulle klok 3597
Boulle klok

1.650 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier 1163
Jan te Wierik, acryl op papier

1.550 EUR

Kabinet 4010
Kabinet

1.500 EUR

Duitse commode ca. 1880 4001
Duitse commode ca. 1880

1.400 EUR

Druppel diamant 1
Druppel diamant

1.300 EUR

Ameth./diam. collier WG 126
Ameth./diam. collier WG

1.300 EUR

Zilveren schaal 18e eeuw 49
Zilveren schaal 18e eeuw

1.250 EUR

Zilveren ei 271
Zilveren ei

1.250 EUR

Pastel onges. 1114
Pastel onges.

1.200 EUR

Jan te Wierik 1111
Jan te Wierik

1.100 EUR

Jan te Wierik 1112
Jan te Wierik

1.100 EUR

Grote bronzen hanglamp 2004
Grote bronzen hanglamp

1.100 EUR

Friese staartklok 3607
Friese staartklok

1.000 EUR