12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Etagere kast
Startprijs 250 EUR

Eethoek Biedermeier
Startprijs 400 EUR

Kabinet orgelgebogen
Startprijs 600 EUR

Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G

Schrijftafeltje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten etagere 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 47x31x46cm. Cond.: G

5 Keukenstoelen
Startprijs 100 EUR

Ovale tafel
Startprijs 100 EUR

Porseleinkast
Startprijs 300 EUR

Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U

Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR

2 Meissen kandelaars
Startprijs 1.200 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets
Startprijs 45 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G

Villeroy & Boch eetservies
Startprijs 100 EUR

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling