Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Druppel diamant
Resultaat: 1.300 EUR

Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G

Ring diam.
Resultaat: 350 EUR

Ring WG750/000 bezet met 11 diamanten. ø 56, ca.6.10 gr.

Ring WG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Aparte ring WG/585/000 bezet met briljanten en diamant-navettes ca.2.14 crt.W/SI, ø55 (open), ca.10.6 gr.

Ring WG/Brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljanten ca. 1.0 crt.,W/SI ø55, ca.13.1 gr.

Creolen WG/Diam.
Startprijs 1.000 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met diamant-carrees ca.1.20 crt. W/VSI. L.25mm., ca.8.2 gr.

Oorst./WG/brilj.
Startprijs 580 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder een briljant samen 0.50 crt.W/PI en 5 briljanten samen 0.20 crt.W/SI., L13 mm., 2.0gr.

Hanger WG brilj.
Startprijs 750 EUR

Hanger WG 750/000 met 152 briljanten en diamant baquettes ca. 0.94 crt.W/SI, L21 mm., ca.2.4 gr.

Hartring WG/brilj.
Startprijs 650 EUR

Ring WG 750/000 hartvormig bezet met 26 briljanten W/SI, ca. 0.40 crt.,ø56, 2.9 gr.

Hartoorst./WG/brilj.
Startprijs 800 EUR

Hartvormige oorstekers WG 750/000 met 52 briljanten 0.74 crt.,W/SI. ø9 mm., 2.4 gr.

Zilveren model Ferrari
Resultaat: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia

Grote Joodse kom
Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U

Grote kandelaar zilv.
Resultaat: 3.200 EUR

Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U

Zilveren bestek
Resultaat: 850 EUR

Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.

Dienblaadje Joodse afb.
Startprijs 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Flacon, zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U

Zilveren Hoorn des Overvloeds
Startprijs 900 EUR

Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.

Zilveren dekseldoosje met putti
Resultaat: 250 EUR

Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....

Eierset 7 delig
Startprijs 760 EUR

Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U

Zilver cloisonne ei
Startprijs 1.000 EUR

Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,

Zilveren mandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U

3 Delig servies
Startprijs 1.000 EUR

3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U

Zilveren koolpotje
Resultaat: 40 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U

Krist. bonbonierre, zilv. beugel
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 135 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G

Granaat armband 3 rij
Startprijs 185 EUR

Granaat armband 3 rijen, slot GG 585/000 L. 19 cm.

Oorknoppen granaat
Startprijs 195 EUR

Oorknoppen (schroefdraad) GG585/000 bezet met granaat.ca. 5.90 gr.

Ring granaat
Startprijs 175 EUR

Ring GG585/000 bezet met granaat. ø 50, ca.4.50 gr.

Oorknoppen granaat
Startprijs 110 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met granaat, ca.3.10 gr.

Oorhangers granaat
Startprijs 95 EUR

Oorhangers GG585/000 bezet met granaat. ca.2.30 gr.

Oorhangers granaat
Startprijs 275 EUR

Oorhangers GG 585/000 met granaat bezet. ca.6.75 gr.

Ring granaat
Startprijs 300 EUR

Ring GG585/000 bezet met granaat. ø 59, ca.8.95 gr.

Broche GG
Startprijs 280 EUR

Broche GG 585/000 (ongest.)ca. 1870 bezet met 6 diamanten ca.0.50 crt. W/SI met veiligheids speld, L.50 mm., ca.6.0 gr.

Broche diam./saffier
Startprijs 400 EUR

Broche GG/WG 585/000 (ongest.) bezet met een saffier cabochon 6x4 mm. en 2 diamanten (oud slijpsel) ca. 0.50 crt.W/SI L.80 mm., ca.6.8 gr.

Broche diamanten
Startprijs 320 EUR

Broche GG585/000 bezet met 9 diamanten. ø 2 cm.

Broche RG/robijn,diam,parel
Startprijs 300 EUR

Broche RG 585/000 (ongestempeld) bezet met 2 ronde gefac.robijnen ø3 mm., een ovaal gefac. robijn 4x3mm.,in zeer goede kleur, 2 Akoyaparels 4 mm. en diamanten (oud) ca.0.48 crt. W/SI ca. 5.8 gr. ø 60m...

Jugendstil wijnkan
Startprijs 550 EUR

Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.

3 Zilveren kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie sierkurken; 2x zilver en 1x plated schenkkurk Cond.: U

Strooiers
Resultaat: 220 EUR

Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U

Kristal schaal op voet
Startprijs 275 EUR

Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 90 EUR

Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U

4 Deel divers
Startprijs 80 EUR

Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G

5 Zilveren lepels en vorkje
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 30 EUR

Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...

Plated visbestek
Resultaat: 30 EUR

14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G

Div. klein zilver
Resultaat: 45 EUR

Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G

Geribde koffiepot zilv.
Startprijs 670 EUR

Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U

Krist. kaasstolp, zilv. knop + onderschotel
Startprijs 130 EUR

Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)

Zilveren schaal 18e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U

Zilveren mandje
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U

Ring GG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 13 briljanten ca.2.0 crt. W/SI-PI, ø54, 7.4 gr.

Oorst.GG/brilj.
Startprijs 1.700 EUR

Klipoorstekers GG 585/000 met briljanten 2.20 crt. W/SI, L 20mm., 8.2 gr.

Creolen WG/GG/diam.
Startprijs 520 EUR

Creolen WG/GG 585/000 met dimant baquettes 1.20 crt. W/SI., L.21 mm., 6.2 gr.

Hanger GG/WG
Startprijs 250 EUR

Hanger GG/WG 585/000 bezet met briljanten, ca. 0.75 ct.W/SI/PI. L.37mm., ca.6.3 gr.

Ring GG/briljant
Startprijs 950 EUR

Ring GG 750/000 met 104 briljanten en diamant baquettes 0.78 crt., W/SI ø 55, 6.7 gr.

Ring GG/WG/rooktopaas/brilj.
Startprijs 420 EUR

Ring GG/WG 585/000 met een gefac.rooktopaas 5.0 crt., 12x10 mm. in zeer goede kleur en briljanten 0.25 crt. W/SI. ø 54, 5.1 gr.

Broche diam.
Startprijs 180 EUR

Broche RG 585/000 waarin een diamant (oud slijpsel) ca.0.20 crt. W/PI, L.58 mm., ca.5.2 gr.

Ring GG/morganiet/tourmalijn/brilj.
Startprijs 900 EUR

Ring GG 585/000 met een gefac.morganiet 3.0 crt. in goede kleur, 6 rond gefac.toermalijnen 0.10 crt. en briljanten 0.25 crt. W/SI, ø56, 11.5 gr.

Ring brilj.
Startprijs 420 EUR

Ring GG585/000 bezet met 9 briljanten ca. 0.40 crt. ø 53, ca.4.25 gr.

Ring GG/WG/saffier/brilj.
Startprijs 750 EUR

Ring GG 750/000 met een briljant ,0.80 crt fancy-yellow/ SI en 2 zeer fine trapeze saffieren in zeer goede kleur (1 besch.) ø55, 6.2 gr.

18e Eeuw kruis/diam.
Startprijs 275 EUR

18e Eeuws ongekeurd GG750/000 kruis met diamanten (antiek gezet). 4x3 cm., ca.6.30 gr.

Broche schuimgoud/parel
Startprijs 85 EUR

Broche GG, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche. L. 4x3.5 cm..

Gouden ring + medaillon
Resultaat: 50 EUR

Drie delen goud ca. 1900; 1x gouden ring, 1x reliëf (waarschijnlijk goud) opengewerkt met landschapsdecor en putti en 2 manchetknopen (waarschijnlijk goud) Cond.: G

Verzilverd servies op blad
Startprijs 70 EUR

PLated 5-delig koffieservies met parelrand bestaand uit; koffiepot, melkkannetje, suikerpot, comfoor en tablet 31xø29cm. Cond.: G

2 Avondmaal bekers
Resultaat: 275 EUR

Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U

Arabisch zilv. schaal
Resultaat: 60 EUR

Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U

Kristallen poederdoos, zilv. deksel
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R

Krist. schenkkan, zilv. montuur
Startprijs 75 EUR

Kristallen schenkkan eind 19e eeuw met zilveren montuur. Facet- en amandelgeslepen 29x30xø14cm. Cond.: G

Zakflacon met cupido
Startprijs 400 EUR

Mooie zilveren bewerkte zakflacon met diverse cupidovoorstellingen. Dop is afschroefbaar, taps toelopend model 835/000 ca. 215gr. 14x9x4,5cm. Cond.: U

Zilveren visschep
Startprijs 300 EUR

Fraaie Hollands zilveren visschep met fijn afgewerkte parelrand en agathen heft MT: J.V. A.D. Verschuur 1863, 835/000 L.: 28,5cm. Cond.: U

Diverse delen plated
Startprijs 30 EUR

Diverse delen plated 20e eeuw; 12 gebaksvorkjes, 15 theelepels, 7 schaaltjes, etc, Cond.: G

Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startprijs 60 EUR

Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 650 EUR

Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U

5 Persoons plated visbestek
Startprijs 20 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

4 Delig servies zil.
Startprijs 2.000 EUR

4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U

Collier blauwtopaas/citrien
Resultaat: 30 EUR

Ketting 925/000 L.45 cm., waaraan een hanger zilver 925/000 ø 21mm., bezet met een blauwe topaas ø 7mm., en 38 rond gefac. citrienen ø 2.5 mm.ca. 5.8 gr.

Y collier ametist
Resultaat: 30 EUR

Y-vormig collier zilver 925/000 bezet amethisten L.41-46 cm., ca.17 gr.

Zilveren ketting met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting met zilveren hanger. De hanger is bezet met een Australische opaal en 2 markasietjes.L.42-44 cm.

Zilv.oorhangers
Resultaat: 50 EUR

Paar antieke zilveren klederdracht oorhangers bezet met granaten. L 7 cm., ca.8.50 gr.

Ketting met diamant
Startprijs 50 EUR

Ketting zilver 925/000 L.4545 cm., waaraan een hanger zilver 925/000, 52x15 mm, beweegbaar, bezet met diamant 0.25 crt.

Ring tanzaniet/maansteen
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een witte maansteen 10x8 mm.,checkerboard geslepen en 4 tanzaniet navettes 5x2.5 mm. en 2 rond gefac.tanzanieten ø 2mm., ø54, ca.3.7 gr.

Diamant collier
Resultaat: 130 EUR

Collier van ruwe diamant, ø3mm., L.39.5 cm., sluiting zilver 925/000, ca. 4.2 gr.

Ring granaat/markasiet
Startprijs 25 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met 4 granaat navettes 8x4mm., en 5 4 mm.rond gefac.granaten en 20 markasieten ø 1.8mm., ø66, ca.9.35 gr.

Diamant armband
Startprijs 30 EUR

Armband zilver 925/000 sterretjes waarvan 1 bezet met diamant 0.15 crt.get.L.18x1cm.ca. 6.5 gr.

Creolen blauwe diam.
Resultaat: 75 EUR

Creolen zilver 925/000 ø16x3.2 mm., bezet met blauwe briljant ca. 0.2 crt. ( 2x0.1 crt)

Ring opaal
Resultaat: 33 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een roze opaal cabochon, 14x10mm., en 12 rond gefac.robijnen ø2mm., en 12 rond gefac.amethisten ø1.2 mm. ca. 6.35 gr., ø60

Cartier bril
Resultaat: 125 EUR

Cartier bril, gemerkt op de neusbrug: C1988 Cartier 59 14 (GG/WG 14 krt?)

Horloge
Resultaat: 900 EUR

Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,

Zilveren briefopener
Resultaat: 125 EUR

Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U

Bewerkt ei
Resultaat: 185 EUR

Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U

Zilv. tabaksdoos, Schoonhoven
Startprijs 260 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos uit Schoonhoven, Groot keur MT: G. Stekelenburg, jaarletter G: 1825. 835/000 ca. 135gr. 12,5x7x2cm. Cond.: U

Vork, 18e eeuw Amsterdam
Startprijs 40 EUR

Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G

Hengselmand
Startprijs 780 EUR

Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U

7 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...

Asbak met zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Veel verzilverd bestek
Resultaat: 50 EUR

50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...