Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen serviesje
Resultaat: 200 EUR

9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.

Porseleinen klokkenstel ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Bijzonder Thuringer porseleinen klokkenstel gemerkt Plaue 1e helft 20e eeuw. Bestaand uit twee dekselcoupes en klok met los uurwerk versierd met figuren en vele bloemen. Lichte chips af van sommige bl...

2 Kandelaars Meissen
Resultaat: 1.800 EUR

Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....

2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R

Meissen kaarsenkandelaar
Resultaat: 225 EUR

Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R

6 Persoon Belleek mokkaservies
Startprijs 300 EUR

Zes-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitsteklende staat

6 Delen Belleek
Startprijs 75 EUR

Zes delen Belleek porselein (Ierland) 1e helft 20e eeuw; 2x theekop, 1x vaasje, 1x schelpenvaasje, 1x vaasje met bloemen en 1 melkkannetje 6-7cm. Cond.: G

Meissen potje, zilv rand + schaaltje
Startprijs 45 EUR

Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G

Sitzendorf tamboerijn meisje
Startprijs 50 EUR

Sitzendorf porseleinen tamboerijnmeisje 20e eeuw in goede staat. H 14cm.

Sitzendorf bloemencoupe
Startprijs 50 EUR

Sitzendorf porseleinen dekselcoupe (Duitsland) 20e eeuw met goudecor en opgewerkt bloemendecor 17x12x8cm. Cond.: G

5-Delig blauw kaststel
Resultaat: 425 EUR

Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R

Rosenthal servies
Resultaat: 185 EUR

Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G

Wedgwood plaquettes
Resultaat: 275 EUR

Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G

Pors. Pierrot lamp
Startprijs 50 EUR

Aparte pierrot tafellamp, gemerkt D. Boddano Italië met oranje-rode lamp Nr. 629. Minimale chip aan kap 20x20x14cm. Cond.: G

KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Theebus
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 20e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G

Theebus Frans, zilv.rand
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Grote Imari vaas
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G

Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Twee Majolica vazen
Startprijs 40 EUR

Twee majolica amphora's ca. 1900 naar voorbeeld van de GRiekse oudheid. 1 vaas tuit gelijmd, hengsel gelijmd en chips af, andere vaas met chips 45x24xø16cm. Cond.: R

Theeservies Wedgwood
Startprijs 200 EUR

Theeservies Wedgwood Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 kop&schotels, theepot, koekschaal en roomkan, Cond.: U

Wedgwood eetservies
Startprijs 450 EUR

Puntgaaf 6-persoon Wedgwood dinerservies Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 Dinerborden, 6 diepe borden, 1 dekschaal, 1 open groente/saladeschaal, 1 grote vleeschotel en sauskom Cond.: U

Majolica bierkruik
Startprijs 50 EUR

Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G