Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G

Duitse commode ca. 1880
Resultaat: 1.400 EUR

Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.

Eiken kussenkast
Resultaat: 525 EUR

Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G

Pastoorskast
Resultaat: 500 EUR

Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...

Bureau
Resultaat: 475 EUR

Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, notenhout
Resultaat: 475 EUR

Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G

Mahonie kast + bovenkastje
Resultaat: 450 EUR

Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R

Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...

Pastoorskast 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 400 EUR

Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G

Grote spiegelkast
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...

Groenlose kussenkast
Resultaat: 340 EUR

Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G

Eiken kast, naar voorbeeld 1780
Resultaat: 320 EUR

Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U

Mahonie secretaire Willem III
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...

Bureau, rococo stijl
Resultaat: 300 EUR

Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...

Stijlmeubel, kersen vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G

Damesbureau
Resultaat: 275 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G

Vertico
Resultaat: 250 EUR

Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U

Notenhouten Vertico
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G

Eettafel
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G

Duits penantkastje
Resultaat: 240 EUR

Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G

Eiken commode 1820
Resultaat: 230 EUR

Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 225 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 225 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G