Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Speelgoed gasfornuisje
Resultaat: 20 EUR

Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G

Tinnen soldaten
Resultaat: 35 EUR

31 Tinnen beschilderde figuren made in Engeland Crescent. Enkele beschadigd 4-7cm. Cond.: G

Heubach Köppelsdorf, pors. pop
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...

Pors. moderne pop G.D.
Startprijs 15 EUR

Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U

Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 15 EUR

Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U

Blikken kindergrammofoon
Resultaat: 60 EUR

Blikken speelgoed kindergrammofoon, gemerkt Gama (Duitsland). Opdraaimechaniek en originele sleutel ca. 1920 (functionerend). Lithografie vergeeld maar zichtbaar, verder in redelijke staat 20xø15cm. C...

Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 15 EUR

Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U

Blikken auto
Resultaat: 20 EUR

Oude blikken speelgoed autobus Trademark Modern Toys, made in Japan pat. N.O. 16398. Electrisch (oxidatie) 18x33x11cm. Cond.: R

Schildpad negerpop
Startprijs 30 EUR

Duits schildpad celluloid negerpop met glazen ogen, hoofdgenummerd 30 en lichaam genummerd 35. Op de rug zitten lijmresten, verder in goede staat 33cm. Cond.: R-G

Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 15 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G

Diverse tinnen soldaatjes
Resultaat: 25 EUR

17 Tinnen speelgoed-delen, koudbeschilderd ca. 1900 in goede staat, vermoedelijk Duitsland 2-3,5cm. Cond.: G

2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 10 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G

FS en Co, pop
Startprijs 40 EUR

Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M

Seelegs, pors. pop
Startprijs 10 EUR

Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G

Twee pap. machee poppen
Startprijs 20 EUR

Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G

Belegeringsspel
Startprijs 20 EUR

Perry's Belegeringsspel met bord, dobbelstenen, pionnen en beschrijving 4x39x29cm. Cond.: G

Drie poppen
Startprijs 20 EUR

Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...

Sonnenberg, negerpop
Startprijs 30 EUR

Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G

Koenig en Wernicke, negerpop
Startprijs 35 EUR

Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G

Popje, Freiberg
Startprijs 15 EUR

Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Oud schaakspel met houten stukken 20e eeuw 42x42cm. Cond.: G

K.R.K. negerpopje
Resultaat: 10 EUR

Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G

Moderne pors. babypop GD
Startprijs 10 EUR

Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U

Kopie Kammer & Reinhardt 117
Startprijs 40 EUR

Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G