12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Blikken kindergrammofoon
Resultaat: 60 EUR

Tinnen soldaten
Resultaat: 35 EUR

31 Tinnen beschilderde figuren made in Engeland Crescent. Enkele beschadigd 4-7cm. Cond.: G

Diverse tinnen soldaatjes
Resultaat: 25 EUR

Speelgoed gasfornuisje
Resultaat: 20 EUR

Blikken auto
Resultaat: 20 EUR

Schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Oud schaakspel met houten stukken 20e eeuw 42x42cm. Cond.: G

1:24, Chevrolet Bel Air
Resultaat: 15 EUR

Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G

K.R.K. negerpopje
Resultaat: 10 EUR

Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G