Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos literatuur en lege albums
Startprijs 15 EUR

Doos met literatuur en lege albums

Diverse munten
Geen vanafprijs

Saudi Arabia Goud
Resultaat: 240 EUR

Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1377 (1957) Cond.: UNC

Saudi Arabia Goud
Resultaat: 240 EUR

Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1370 (1950) Cond.: UNC

Riyal Saudi Arabia
Resultaat: 50 EUR

Riyal Saudi Arabia 917/000 AH 1348 Cond.: ZF

Hejaz Thaler Austria 1780
Resultaat: 170 EUR

HEJAZ (countermarked coinage on) MT Thaler Austria 1780 dd. ND 1916-20, 20 Piastres Cond.: ZF

Div. zilveren munten Oud Perzië
Resultaat: 100 EUR

Diverse (11) zilveren munten uit Oud Perzië, diverse kwaliteiten

8 Zilveren munten Saudi Arabia
Resultaat: 100 EUR

8 Zilveren munten Saudi Arabia, Ymen, Oman etc. 720/800/917/925/000 Cond.: PR-UNC

Arabisch koersgeld + Zilver
Resultaat: 40 EUR

Kavel met divers Arabisch koersgeld en zilver, div. kwaliteiten

54x 1 Crown Man 1980-1990
Resultaat: 100 EUR

54 Munten van 1 Crown, Man, enkelen van zilver, enkelen Proof uit de periode 1980-1990.

17x 1 Crown Man 1970-1994
Resultaat: 60 EUR

17 Munten van 1 Crown, Man, aantal zilveren expmplaren en aantal Proof exemplaren.

5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man
Resultaat: 60 EUR

6 Munten Man 18e-19e eeuw; 1/2 Penny token 1831 ZF, 1/2 penny token 1733 FR/ZF, 1/2 penny 1811 ZF-, 1/2 penny 1839 ZF-/ZF, 1/2 penny 1813 ZF/ZF- en 1 penny 1709 ZG/FR (krom)

23 Koersmunten 20e eeuw Man
Resultaat: 22 EUR

23 Koersmunten 20e eeuw Man waaronder FAO, meerendeel UNC

6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh.
Resultaat: 70 EUR

6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afghanistan Cond.: ZF+/UNC

Koersgeld Birma, Koeweit, Afghan.
Resultaat: 35 EUR

Koersgeld Birma, Koeweit, Afghanistan van nikkel, brons en zilver. Diverse kwaliteiten

4 Zilveren munten Bolivia
Resultaat: 45 EUR

4 Zilveren munten Bolivia; 3x Reaal en 1x 8 Reaal 900/000 gewicht ca. 36gr. Cond.: ZF-FR (1x gat)

9 Zilveren munten Bolivia
Resultaat: 120 EUR

9 Zilveren munten Bolivia; 800/000 en 900/000 (2x met gat) Diverse kwaliteiten.

7 Zilveren munten Uruquay
Resultaat: 85 EUR

7 Zilveren munten Uruquay 900/000 ca. 140gr Cond.: ZF/UNC

9 Zilveren/Bronzen munten Paraguay-Uruguay
Resultaat: 30 EUR

9 Zilveren/Bronzen munten Paraguay-Uruguay diverse kwaliteiten

Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia
Resultaat: 45 EUR

Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia

5 + 50 Kwacha Malawi
Resultaat: 45 EUR

2 Munten Malawi, 1x 5 Kwacha 2005 Proof en 1x 50 kwacha 2004 Proof

25 Munten Azmbia en Malawi
Resultaat: 70 EUR

25 Munten Azmbia en Malawi waaronder 10 kwacha 1874 UNC. Cond.: Proof en veel UNC

35 koersmunten Rhodesië 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

35 koersmunten Rhodesië 20e eeuw

16 Zilveren munten
Resultaat: 140 EUR

16 Zilveren munten (680-900-925-999-1000) France IndoChina, Cambodja, Mongolië en Korea