Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

Grote zakkroonluchter
Resultaat: 450 EUR

Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G

Staande smeedijzeren lamp
Resultaat: 400 EUR

Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 325 EUR

Grote kroonluchter ca. 1930 met glazen pegels en versieringen. 16-Lichts voor kaarsen 102xø72cm. Cond.: G

Holl. bakbarometer
Resultaat: 280 EUR

Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G

Chin. bronzen dekselvaas
Resultaat: 275 EUR

Aparte Chinees bronzen bewerkte dekselvaas met Foohond, filigrain kopersierwerk en emaille beslag. Geheel staand op drie poten ca. 1900 12x10x5,5cm. Cond.: G

Gobelin met stang
Resultaat: 220 EUR

Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.

Kristallen lamp
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G

Penvuur, tweeloops
Resultaat: 170 EUR

Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat

Eerste Dag Enveloppes
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

15 Natuurstenen plaquettes
Resultaat: 130 EUR

Vijftien oude Chinees natuurstenen reliefs, spelden, hangers (jade?) etc. 3-6cm. Cond.: G

Amerikaans kanon
Resultaat: 125 EUR

Oud ijzeren kanon ca. 1900 "W.R.A. Co trademark registered USA..................August 20 1901" Geheel in originele staat 18x44x17cm. Cond.: G

Groot boek
Resultaat: 120 EUR

Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S

Petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Schitterende petroleumlamp met porseleinen voet en messing ca. 1890 met geslepen glazen reservoir in zeer goede staat 75xø17cm. Ronde tulp is gebarstenCond.: G

Stick barometer (Nijmegen)
Resultaat: 120 EUR

Stick barometer 19e eeuw, gemerkt W.B. Gunther Nijmegen van notenhout in zeer goede originele staat 91x14x9cm. Cond.: G

Jugendstil fruitschaal op voet
Resultaat: 110 EUR

Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U

Petroleumlamp, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen opaline
Resultaat: 110 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900 gemaakt van opalineglas met als voorstellingen Josephine en Napoleon. Koperen voet en armaturen met bol glas 71xø17cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R

Romeins marmeren plaquette
Resultaat: 100 EUR

Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G

Vergulde houten console
Resultaat: 100 EUR

Grote houten polychrome vergulde handgestoken wandconsole 20e eeuw van goede kwaliteit 30x28x23cm. Cond.: G

Tabaksdoos, messing
Resultaat: 95 EUR

Duitse notenhouten tabakspot met messing beslag ca. 1890 in zeer goede staat 20xø15cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Sabel
Resultaat: 90 EUR

Bijzondere Oosterse sabel , Indonesië,Papua of Nieuw-Guinea?, 19e eeuw, originele heft en bewerkte schede
L.79 cm., Cond.:G.